Главная / Фото / 10 доріг, по яких варто пройти хоча б раз у житті (фото)

10 доріг, по яких варто пройти хоча б раз у житті (фото)

 
 

Всі ми вже давно встигли насолодитися комфортними подорожами, зі зручними перельотами, готелями та іншими «все включено». Але істинний дух пригод з’являється тільки в подорожах з рюкзаком за плечима. Саме так можна по-справжньому пізнати іншу країну, випробувати свої сили і відчути себе частиною нашої прекрасної Землі.

Ми зібрали для вас найбільш приголомшливі пішохідні маршрути по всьому світу.

Джерело: AdMe.ru

1. Сходи в небо, Гаваї (© pinterest, thejoltjoker, laszlofromhalifax)

Стежка Хайку, або так звані Сходи в небо, — культовий екстремальний маршрут з 4 000 ступенів на гавайському острові Оаху. Її зробили американські військові під час Другої світової війни, щоб добиратися до розташованих на пагорбах антен. Місцева влада час від часу закриває небезпечні сходи, але бажаючих забратися на них менше не стає. Так, якщо зберетеся туди, пам’ятайте — вниз краще не дивитися.

2. Паломницький шлях Сікоку, Японія (© pinterest, altr.livejournal, japanblog)

На острові Сікоку вся принадність стародавньої Японії збереглася у первісному вигляді. Тому ходять по дорозі, що веде через весь острів, не тільки паломники-буддисти в конічних капелюхах, але і натовпи туристів. Маршрут займає цілих два місяці, і за час цієї довгої прогулянки можна побачити 88 старовинних храмів буддистів з найкрасивішими японськими садами і мир в душі.

3. Стежка інків, Перу (© blogspot, Beto Santill?n, Michael Doolittle)

Стародавня дорога, побудована інками, пережила майже 6 століть, і сьогодні провідники із місцевих водять по ній туристів. Дорога то пірнає в джунглі, то піднімається високо в гори, а в кінці чекає справжнє одкровення — «місто в небесах», священне місто імперії інків Мачу-Пікчу.

4. Національний парк Сарек, Швеція (© Fabian Schmidt, Marco Milani, Rob Orthern)

Лапландія, країна Снігової королеви, — це не казка, але пейзажі тут казкової краси. Ближче познайомитися з її дикою північної природою можна в національному парку Сарек. Тут мандрівників чекають найвищі гори Швеції, річки, льодовики, північне сяйво і непередаване відчуття свободи.

5. Лікійська стежка, Туреччина (© turkey.com, antenario.livejournal, cultureroutesinturkey)

Відпочинок з розряду «все включено» — це далеко не все, що може запропонувати Туреччина. Вона крутіше, ніж ми звикли думати. Лікійська стежка відкриє чудеса цієї країни: від блакитних безлюдних бухт до гробниць в скелях, які залишили мало не 3 тисячоліття тому жителі античної Лікії.

6. Затока вогнів, Австралія (© extendcreative, Hugh Stewart, bayoffires)

Затока вогнів отримала свою назву через незвичайного кольору прибережних скель, покритих яскраво-помаранчевим лишайником. Чотириденний маршрут йде уздовж узбережжя з його нереально прекрасними видами, які не зустрінеш більше ніде в світі: білий пісок, величезні помаранчеві валуни і блакитний океан.

7. Сухопутна стежка, Австралія (© Cradlehuts)

Знаменитий австралійський маршрут проходить по красивих місцях Тасманії повз високі гірські пікі, озер з кришталево чистою водою, водоспадів і вересових полів. Вомбати, єхидни, кенгуру та інша цікава місцева живність додаються.

8. Шлях Святого Якова, Іспанія (© pinterest, viajejet, anotherbagmoretravel)

По цій дорозі в середні століття йшли паломники, щоб поклонитися могилі покровителя Іспанії — апостола Якова. В наші дні маршрут знову став популярним, і чималу роль у цьому відіграв «Щоденник мага» Паоло Коельо. Сьогодні по ньому йдуть не лише паломники, але і всі ті, хто прагне до самопізнання, — це якась символічна дорога до себе. Наприкінці багато роблять на пам’ять татуювання у вигляді черепашки — символу Шляху Святого Якова.

9. Національний парк Зіон, США (© ovidiu ifrim, Rick Goldwasser, zionnationalpark)

Зіон — нагромадження скель і кам’яних плато, порізаних глибокими каньйонами і химерними тунелями. І все це забарвлене в різні кольори: рожевий, помаранчевий, червоний, смарагдовий і блакитний. У цьому фантастичному місці складно повірити, що ти на планеті Земля.

10. Пішохідний трек навколо Аннапурни, Непал (© pinterest, Sonam Sherpa, reddit)

З цієї подорожі навколо гірського масиву Аннапурна ще ніхто не повертався колишнім. Непал — це найвеличніші гори на світі, найглибші у світі ущелини, загублені в горах буддистські храми і місця сили.

Натхнення: bigpicture.ru

 
comments powered by HyperComments