Главная / Фото / 10 місць в світі, де заборонено користуватися селфі-палицями і робити селфі

10 місць в світі, де заборонено користуватися селфі-палицями і робити селфі

 
 

Популярність селфи-палиць росте так само швидко, як і популярність самих селфі. Сьогодні вони можуть стати причиною подразнення і незручності або навіть більш серйозних проблем. Тому в більшості парків розваг і національних парків використання цього модного пристосування і самі селфі заборонені. І це не дивно, так як відомі навіть смертельні випадки через необережність при створенні автопортрета на тлі тієї чи іншої пам’ятки.

(Всього 10 фото)

Джерело: novate.ru

10. Селфі з тиграми, Нью-Йорк

Нью-Йорк — американський штат, звідки поширилося позування поруч з левами, тиграми і іншими великими кішками. Новий закон був прийнятий після появи величезної кількості фото з тиграми» на сайтах знайомств. Правда, в першу чергу закон служить для захисту тварин, а не людей. Хоча безпеку людей теж потрібно було підвищити, так як в цирках і на всіляких ярмарках відвідувачам дозволяли занадто близько підходити до небезпечних тварин. До того ж за 15 років було зафіксовано 7 випадків втечі тварин і їх нападу на людей. Тепер кожен, хто доторкнеться хоч до дорослої тварини, хоч до малюка, буде оштрафований на 500 доларів.

9. Памплона, Іспанія

Іспанський уряд, не бажаючи констатувати численні смерті сміливців під час бігу биків, заборонив робити там селфі, так як можна бути розтоптаним тваринам. На біг приїжджають тисячі туристів, і ця сувора заборона була необхідна. Якщо поліція застане когось під час виконання селфі, він буде оштрафований майже на 2000 євро. Але все ж знаходяться люди, які порушують закон. У минулому році британець зробив селфі, коли розлючений бик був всього в декількох сантиметрах від нього. Іспанська влада оголосили його в міжнародний розшук і оштрафувала на суму майже 4000 євро.

8. Озеро Тахо, США

Туристам, які приїжджають помилуватися красою озера Тахо, не радять фотографуватися в умовах дикої природи. Гості підходять дуже близько до ведмедів і намагаються з ними сфотографуватися, не замислюючись над тим, що дикий звір може агресивно відреагувати і напасти. Не можна повертатися до диких тварин спиною і фотографувати себе — це погана ідея.

7. Іран

Всім гравцям, тренерам та членам футбольної команди в Ірані заборонено зніматися разом з вболівальницями. Як правило, в ісламських країнах жінок на спортивні матчі не допускають. Хоча там, де таких законів немає, жінки спокійно вболівають за команди на трибунах стадіонів. Алі Акбар Мохамедзаде, голова Комітету з питань моралі Футбольної федерації Ірану, виступив із суворим попередженням на адресу тих футболістів і вболівальників, які виклали в інтернет селфі, зроблені під час Кубка Азії. Мохамедзаде стурбований тим, що фотографії можуть неправильно витлумачити і використовувати як факт політичного тиску. Він пригрозив футболістам санкціями, якщо ті будуть продовжувати порушувати закон.

6. Мекка, Саудівська Аравія

Щороку близько мільйона людей відправляються в якості паломників до Мекки, релігійного центру мусульман всього світу. Відвідувачів закликають до самовираження, але не за допомогою селфі. Хоча мобільні телефони дозволяються, користуватися ними не радять, а тим більше робити селфі під час молитов. Серед мусульманської молоді стало модним робити селфі, документуючи своє паломництво, перебування у мечетях і інших святих місцях. Ця мода суперечить постулатам ісламу і вважається неналежною поведінкою, так як це порушує ідилічну атмосферу в Мецці.

5. Гаруп, Франція

На популярному пляжі на півдні Франції є сектори, де офіційно заборонено робити селфі (No Braggies Zone). Але так як, за результатами дослідження, близько третини британців не мислять свого відпочинку без селфі, на пляжі встановили певні місця, де селфі робити дозволено, — туристи мають право розважатися і насолоджуватися моментом. Заборонено робити селфі всього в двох секторах. На пляжі є «поліція моралі», яка стежить за виконанням заборони.

4. Південна Корея

Селфі в Південній Кореї дозволено, але уряд суворо відстежує продаж селфі-палиць, які класифікуються як «комунікаційне обладнання», а значить, повинні відповідати технічним вимогам та бути сертифіковані. Так як селфі-стіки приєднуються до смартфонів за допомогою Bluetooth, то є ймовірність проникнення в особисті дані. Також моноподи можуть порушувати роботу електронного медичного обладнання. Якщо поліція доведе факт продажу несертифікованих селфі-палиць, то продавець сяде у в’язницю на три роки або заплатить штраф у розмірі 27 000 доларів — все залежить від обсягу продажів.

3. Великобританія, кабінка для голосування

У багатьох країнах деякі люди фотографують себе в кабінках для голосування. Наприклад, в Нідерландах навіть заохочується зйомка на мобільний телефон під час процесу голосування — це попереджає порушення. У ПАР і Бельгії так робити заборонено, тому що це порушення конфіденційності виборця і процесу голосування. Незаконно фіксувати номер бюлетеня, а особливо знімати виборців. Для забезпечення безпеки на виборах Комітет з питань виборців Великобританії попереджає про те, що заборонено викладати в інтернет фотографії, зроблені під час голосування. Якщо заборона порушується, то в якості покарання пропонується шість місяців в’язниці або штраф 5000 євро.

2. Концертні зали світу

Використання селфі-стіків заборонено в найбільших концертних залах світу, включаючи лондонську Арену O2, Брикстонскую академію і Арену Уемблі. Такі великі ґаджети, як айпад і планшет, теж заборонені. В цьому році фестивалі «Коачелла» і «Лоллапалуза» стали одними з перших музичних заходів, на яких заборонено робити селфі з допомогою селфі-палиць. Також заборонені лазерні ліхтарики і тотеми. Використовувати можна тільки невеликі відеокамери і фотоапарати.

1. Діснейленд

Для любителів селфі-стіків Діснейленд вважається найбільш нещасливим місцем на землі. У липні в парку розваг прийняли внутрішній закон, що забороняє використання моноподів. Причиною стало те, що пасажир американських гірок впустив свій селфи-стік під час поїздки. Оператори були змушені зупинити карусель, до загального невдоволення, на цілу годину. Селфі-палиці не тільки дратують, але і стають причиною проблем зі здоров’ям і безпекою.

Натхнення: bigpicture.ru

 
comments powered by HyperComments