Главная / Фото / 10 несподіваних розробок відомих виробників, які не мають ніякого відношення до автомобілів

10 несподіваних розробок відомих виробників, які не мають ніякого відношення до автомобілів

 
 

Несподівані розробки автовиробників.
Іноді відомі автовиробники з різних причин беруться за виробництво продукції досить далекої від автомобілів і навіть від аксесуарів до них. Щось випускалося на ринок в рекламних цілях, щось у не найкращі для компаній часи або з якихось інших міркувань. У нашому огляді 10 непрофільних предметів від відомих автобрентов.

1. Кетчуп і ковбаски від Volkswagen

Кетчуп і ковбаски від Volkswagen.
У 2011 році автомобільний концерн Volkswagen випустив кілька тонн сосисок і кетчупу. У тому ж році компанія виручила від продажу цих товарів більше коштів, ніж від продажу автомобілів за півроку. Акція Volkswagen була рекламною та разовою.

2. Побутова техніка International Harvester

Побутова техніка International Harvester.
Компанія International Harvester займалася випуском сільськогосподарської техніки в США аж до 30-х років XX століття. Після цього до списку продукції компанії додалася ще й побутова техніка. Зайнятися виробництвом холодильників International Harvester вирішила, оскільки бренд став дуже популярний.

3. Generals Мotors і «шприц для змащування»

Generals Мotors і «шприц для змащування».
У роки другої світової війни компанія Generals Мotors випускала не тільки автомобілі, але і зброю. Дітищем компанії став відомий американський пістолет-кулемет М3, прозваний серед солдатів «Grease gun» («шприц для змащування) через його незвичайну форму.
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

4. Ford Trimotor

Ford Trimotor.
Літак Ford Trimotor, як не складно здогадатися, був створений компанією Генрі Форда в 1927 році. На пасажирський моноплан було встановлено три двигуна. До 1933 року дочірня Ford Airplane Company випустила 133 повітряних машини.

5. Бобслей і BMW

Бобслей і BMW.
Це може здатися дивним, але більша частина дощок для бобслею, пропонованих на ринку, випускається компанією BMW. Відомий автовиробник пропонує санки з вуглецевого волокна, які не тільки користуються популярністю у любителів цього виду спорту, але приймали участь у кількох олімпіадах.

6. Ford і консолі

Ford і консолі.
В далекі 1970-ті роки компанія Ford займалася випуском не тільки автомобілів, але і ігрових приставок. Консоль називалася PHILCO і була однією з перших ігрових консолей створених людством.

7. Chrysler і «Абрамс»

Chrysler і «Абрамс».
М1 «Абрамс» — основний танк збройних сил США – розроблений і виробляється компанією Chrysler. Втім, немає нічого дивного, що машинобудівний комплекс працює на збройні сили.

8. ASIMO і Honda

ASIMO і Honda.
Компанія-автовиробник Honda на сьогоднішній день є одним з провідних розробників роботів гуманоїдного типу. Найбільш відоме дітище компанії робот ASIMO.

9. Chrysler і сирена

Chrysler і сирена
У роки холодної війни компанія Chrysler працювала над великою кількістю оборонних замовлень США. Зокрема, розробники цієї компанії реалізував проект по створенню тривожної сирени, рев якої було чути за 25 км. сирена була створена в середині 50-х років минулого сторіччя.

10. General Motors і ровер

General Motors і ровер
Ровер, який перевозив астронавтів, на поверхні місяця був створений компанією General Motors.

Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments