Главная / Людина / 10 продуктів, що відповідають за роботу конкретних органів людини

10 продуктів, що відповідають за роботу конкретних органів людини

Всі знають, що фрукти та овочі корисні для нашого організму. Але виявляється, що деякі продукти схожі на частини тіла і забезпечують їх поживними речовинами. Збіг? Може бути … Хоча наступні 10 продуктів корисні для всього тіла, цей список веселих збігів також нагадає про те, що потрібно їсти для вирішення конкретних проблем.

orhany_liudyny__550
Морква і очі

Якщо розрізати морквину поперек, легко помітити, що цей овоч нагадує око. Виявляється, жувати моркву ще й корисно для здоров’я очей. У ній багато вітамінів і антиоксидантів, таких як бета-каротин, який зменшують імовірність дегенерації жовтої плями, яка є причиною втрати зору у людей літнього віку.

Волоський горіх і мозок

Складки і зморшкуватий волоський горіх доведе до пуття інший людський орган: мозок. Навіть обрис горішка нагадує цей орган. А поділ волоського горіха на дві половинки ще й схожий на півкулі мозку — на ліву і праву. І схожість не дивна, волоські горіхи не даремно називають «їжею для мізків». Вони мають дуже високий вміст омега-3 жирних кислот, які допомагають підтримувати його функції.

Селера і кістки

Довгі стебла селери виглядають як кістки і також корисні для них. Селера — джерело кремнію, який є частиною молекулярної структури кісток. Ще один займавий збіг: кістки, як і селера, містять 23% натрію.

Авокадо і матка

Лампоподібна форма авокадо нагадує матку. Авокадо також підтримує репродуктивне здоров’я. Він хороше джерело фолієвої кислоти, яка зменшує ризик дисплазії шийки матки, що є передракових станом.

Грейпфрут і груди

Подібність між круглими цитрусовими і грудьми може бути більше, ніж просто випадковість. Грейпфрут містить речовини, звані лімоноїди, які перешкоджають розвитку раку молочної залози.

Помідор і серце

Якщо розрізати помідор, то можна побачити, що червоний плід має кілька камер, які нагадують структуру серця. Дослідження показали, що лікопін, який міститься в томатах, знижує ризик серцево-судинних захворювань у чоловіків і жінок. І, якщо змішати помідори з невеликою кількістю жиру, такого як оливкове масло або авокадо, то можна підвищити кількість засвоюваного організмом лікопіну майже в десять разів.

Імбир і шлунок

Корінь імбиру дещо нагадує травний орган. І давно відомо, що імбир допомагає боротися з морською хворобою і симптомами отруєння через їдкий запах і смак. Вчені з Данії встановили, що подрібнений корінь цієї рослини пригнічує нудоту і блювоту навіть у тих випадках, коли вони бувають сильно вираженими і вимагають госпіталізації. Імбир також добре допомагає від нудоти багатьом вагітним жінкам.

Солодка картопля і підшлункова залоза

Довгаста солодка картопля дуже схожа на підшлункову залозу, а також сприяє її здоровому функціонуванню. Вона містить багато бета-каротину, який є потужним антиоксидантом, що захищає всі тканини організму, в тому числі підшлункової залози, від ушкоджень, пов’язаних з раком або старінням.

Натхнення: www.ekb.oum.ru

 

 
comments powered by HyperComments