Главная / Здоров'я / 10 золотих правил чистого харчування

10 золотих правил чистого харчування

Чисте харчування набирає популярність, і все більше людей задаються питанням: що робить харчування — чистим? Наводимо 10 простих правил.

1. Їжте справжнє

Справжня їжа — і є чиста. Якщо ви можете уявити продукт, який росте на грядці або вирощуваний на фермі — він справжній, а значить, чистий.

2. По одному

Якщо продукт складається тільки з 1 інгредієнта — молоко, брокколі, кіноа, сира курятина або боби — це чистий продукт.

3. Без «одежинок»

Продукти, які продаються без упаковки, наприклад, свіжі фрукти і овочі, м’ясо і риба, які можна купити в м’ясника або продавця морепродуктів; злаки, горіхи та спеції на вагу — чисті.

4. Органічна їжа

Вибираючи органічні продукти, ви берете найчистіші з їх різновидів, вирощені без пестицидів, інсектицидів, хімічних добрив, гормонів і стероїдів.

5. Легко читаються

Якщо ви можете прочитати назви всіх інгредієнтів без запинки — вони чисті.

6. Ставка на рослинну їжу

Овочі багаті вітамінами, мінералами, антиоксидантами і клітковиною — і в них практично відсутні калорії, цукри і токсини, що загрожують вашій талії і здоров’ю.

7. Позбавтеся від білого

Якщо ви налаштовані харчуватися чисто, уникайте цукор у всіх його формах і проявах. Якщо хочеться чогось солодкого, вибирайте такі необроблені продукти, як мед або чистий кленовий сироп — то що було отримано з вулика або дерева.

8. Готуйте вдома

Більшість страв з ресторанів, кафе і супермаркетів перевантажені цукром і зроблені з оброблених інгредієнтів. Готуючи вдома, ви точно знаєте, що потрапить у ваш організм.

9. Виберіть головне

Палео, сироїдство, вегетаріанство, дієти без глютену, молочної продукції, сої? Якщо ви їсте справжню їжу, не важливо, якими особливостями відрізняється ваша дієта.

10. Насолоджуйтесь кожним шматочком

Мета чистого харчування — отримувати задоволення від смачної справжньої їжі з кожним шматочком. Якщо щось вам не по вкусу — не мучіть себе.

Натхнення: zdorovie.com

 
comments powered by HyperComments