Главная / Людина / 12 універсальних істин, які змінять ваше життя на краще

12 універсальних істин, які змінять ваше життя на краще

Подумайте про ці життєві істини, застосуйте їх до власного життя — і ви озирнутися не встигнете, як у ваше життя увійде справжнісінька магія!

Я — не великий мудрець, і мені поки що не була відкрита сутність життя, але дещо про неї я все-таки знаю.

Мені відомі кілька універсальних життєвих істин, які застосовні і до вас — неважливо, хто ви, і скільки помилок встигли зробити на життєвому шляху. Так що прочитайте їх, подумайте про них, застосуйте їх до власного життя — і ви озирнутися не встигнете, як у ваше життя увійде справжнісінька магія.

1-31-01-2015-600-406

1. Все — дійсно все — чого ви хочете домогтися, починається з однієї-єдиної думки … так виділяйте ж собі хоча б зрідка час на те, щоб помріяти, що-небудь собі уявити, і розкочегарити свою уяву на повну, наповнити свій розум міріадами найфантастичніших варіантів розвитку вашого життя. Відкиньте почуття реальності і прагматичні думки про те, ким ви можете стати залежно від вашого минулого. Ваші думки об’єднюються з живою, кипучою, креативною енергією, яка робить можливим все, що завгодно — так користуйтеся ж ними з розумом.

Читайте також: Шість якостей для успіху в житті

2. Жодна ваша мрія не може бути «занадто нездійсненною». Чого б ви не хотіли — переїхати в шикарний особняк, стати знаменитим актором, купити свій власний острів в Тихому океані — ви можете цього добитися. Я знаю, що це правда. Якби хтось сказав мені всього 10 років тому, що я зустріну свого коханого, заведу сім’ю, і буду займатися роботою, від якої я просто в захваті, я б, напевно, засміялася. Тоді мені це здавалося не більше ніж нездійсненною мрією … але тепер я знаю — можливо все.

3. У вас є неоціненний дар, яким ви повинні користуватися самі, обдаровувати інших, отримувати від когось і ділитися навіть з незнайомими людьми. Користуйтеся ним, застосовуйте його, даруйте його — головне, робіть хоч щось. Життя занадто цінне, щоб залишити вашу пісню недоспіваною, вашу книгу ненаписаною, а ваші мрії — невиконаними. Досить вагатися, чи достатньо ви хороші, талановиті або обдаровані для чогось. Відповідь на всі ці питання може бути лише одна — так, так і ще раз так!

4. Ви були створені для успіху, і нехай ніхто не сміє переконувати вас у зворотному. А успіх — це насамперед великі звершення і насолода життям. Власне кажучи, саме в успіху і полягає сенс життя. Так що вистачить без кінця запитувати себе, чи гідні ви, чи вистачить у вас на це сил, і взагалі чи варто вам робити те-то і те-то, а замість цього просто зробіть задумане!

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
5. Неважливо, чого ви встигли домогтися у своєму житті — ви завжди зможете переконати себе в тому, що ви моторошно втомилися, і потребуєте перепочинку. Так от — не робіть цього. Так, вам може захотітися почекати, поки у вас буде більше грошей, досвіду, часу, хоробрості, коли ви будете мудрішими, здоровішими або підготовленішими … але істина в тому, що ідеального часу для того, щоб що-небудь зробити, просто не існує. Життя змінюється щодня і щохвилини, і якщо ви будете використовувати ці зміни в якості відмовок, ви ніколи нічого не почнете. Зробіть собі послугу — почніть змінювати своє життя з сьогоднішнього дня.

6. Не забувайте — шлях у тисячу л’є починається з одного кроку. Бо цей крихітний крок може привести вас до таких можливостей, про які ви до цього і поняття не мали. Так зробіть же цей крок — і нехай вас веде по життю ваша інтуїція. Простий телефонний дзвінок, отримане по електронній пошті повідомлення, пошук в інтернеті або, здавалося б, випадкова зустріч в кафе можуть відкрити перед вами двері до таких можливостей, які вам навіть не снилися. Так що запам’ятайте раз і назавжди — крихітні кроки ведуть до далеких мандрів і великих можливостей. І тому ніколи не відмовляйтеся від можливості зробити крок вперед — нехай навіть зовсім на трохи. Почім вам знати — можливо, саме цього «трохи» вам не вистачає для того, щоб подолати інерцію буття?

7. Ваша інтуїція — ваш внутрішній навігатор, і коли ви підключені до нього, він може майже без жодних зусиль направити вас по правильному шляху. Як же до нього підключитися? Просто робіть те, що здається хорошим і правильним саме вам.

8. Ви не зобов’язані знати, як, коли або чому щось робити прямо зараз. Повірте мені, коли настане відповідний момент, ви ввійдете в нього абсолютно підготовленими. Ви ще здивуєтеся, наскільки своєчасно доля буде підкидати вам ресурси, час, гроші і контакти.

9. У світі завжди є місце магії, і вона не менш реальна, ніж ваші мрії. Вірте в неї, довіряйте їй, і пам’ятайте — все буде добре, навіть якщо вам здається, що до цього немає ніяких передумов.

10. Якщо вам потрібна допомога — вона доступна завжди, кожну секунду вашого життя. Кожен з нас оточений друзями, приятелями, вчителями, наставниками і просто хорошими людьми, які завжди можуть підтримати і надихнути вас, коли вам це потрібно. Так що стрибайте вперед, не дивлячись, і знайте — якщо що, вас підхоплять дбайливі руки.

Читайте також: Прості правила успішної людини

11. Якщо ви вірите в себе, ця віра стає матеріальною. Ви навіть не уявляєте, наскільки неоціненну допомогу може надати вам позитивний настрій. Він допомагає мені, і він безперечно допоможе вам. Спробуйте повірити в себе. Вірте собі. І — вперед.

12. Не забувайте про веселощі! Якщо я і зрозуміла щось на своєму життєвому шляху, так це те, що часом усім нам потрібно зупиниться, відпочити і випустити пар. Це не тільки приємно, але і корисно — адже це дозволяє вам отримати більш ніж достатню кількість натхнення, можливостей та енергії для того, щоб досягти своєї потаємної мрії. Так що не просиджувати в конторі стілець цілі дні безперервно. Дайте собі час на те, щоб посміятися, пограти … і повеселитися!

Натхнення: cluber.com.ua

 
comments powered by HyperComments