Главная / Поради / 15 маленьких змін, які ви можете внести в своє життя в 2018 році

15 маленьких змін, які ви можете внести в своє життя в 2018 році

Немає необхідності ставити перед собою грандіозні цілі, які хоч і дуже бажані, але найчастіше все ж нездійсненні. Спробуйте просто вносити маленькі зміни, крок за кроком, зовсім по мало-мало. Повірте, вони дуже позитивно позначаться на вашому житті.

1. Зустрічайтеся з друзями не рідше одного разу на тиждень.

2. Видаліть своїх колишніх із соціальних мереж.

3. Впустіть у своє життя більше нових людей і подій.

4. Відчувайте своє тіло хорошою їжею і викиньте всю нездорову їжу. Коли ви відчуваєте себе добре зовні, ви відчуєте себе краще і всередині.

5. Якщо ви ігноруєте медичні обстеження, відважтеся на такий крок. Ваше моральне і фізичне здоров’я того варті.

6. Запишіть всі причини, за якими ви любите себе. Нехай цей список буде завжди у вас під рукою. У хвилини депресії, зневіри і відчаю, він вам дуже знадобиться.

7. Знаходьте час для себе навіть при дуже насиченому робочому графіку. Виділіть мінімум одну годину і посидьте в тихому і спокійному місці, щоб «прочистити» голову.

8. Згадайте старі хобі і захоплення, на які у вас нібито зовсім немає часу. Головне – почніть.

9. Якщо у вас було невдале побачення, не впадайте у відчай. У нашому світі, як у морі, дуже багато різної риби на будь-який смак.

10. Якщо ви відчуваєте, що у вас ще є гнів або невдоволення щодо чогось або когось з вашого минулого, напишіть їм листа, в якому висловіть всі ваші почуття. А потім спаліть цей лист.

11. Дайте кожному шанс! Не списуйте людини з рахунків тільки тому, що у вас різні погляди на політику чи релігію.

12. Переконайтеся, що ви оточені людьми, які піднімають вас, а не збивають вас з ніг. Немає сенсу спілкуватися з тими, хто не бажає вам добра. Установлюйте високі стандарти.

13. Знайте, що ви можете заподіяти біль тим, хто вас любить. Також знайте, що хтось, кого ви любите, теж може заподіяти вам біль. Це всього лише частина нескінченного процесу. Замість того щоб сердитися, сприймайте це як досвід.

14. Припиніть дозволяти людям переступати через вас. Знайте свою власну цінність. Усвідомлюйте свою унікальність. Ви знайдете любов лише тоді, коли станете щиро любите себе.

15. Будьте терплячі. Попереду ще багато всього нового, цікавого і неймовірного.

Натхнення: flytothesky.ru

 
comments powered by HyperComments