Главная / Відео / 2 мільйони людей постраждали від урагану «Меттью» на Гаїті (відео)

2 мільйони людей постраждали від урагану «Меттью» на Гаїті (відео)

 
 

2,1 млн громадян Гаїті — п’ята частина всього населення країни постраждали від урагану «Меттью», що обрушився на державу два тижні тому. З цієї кількості 1,4 млн потребують термінової допомоги.

Санітарні служби зафіксували 510 випадків холери, включаючи десятки зі смертельним результатом. При цьому циклон порушив роботу більше половини медичних установ і шести центрів по лікуванню даного захворювання, в зв’язку з чим південно-східна частина країни виявилася вразливою перед спалахами інфекції, яка з 2010 року забрала життя 10 тисяч осіб.


Виникнення епідемії змусило владу направити в департамент Гранд-Анс 15 цистерн з хлорованою водою — 120 тисяч літрів для 175 тисяч громадян, які одержали тимчасовий притулок в укриттях. Туди ж поставлені 116 тонн непродовольчих товарів і 134 тонни продуктів харчування. В останні дні розподілена гуманітарна допомога, що надійшла з Болівії, Колумбії, Венесуели, Японії і Панами. У департаментах Захід, Південь і Гранд-Анс розгорнуто близько 400 поліцейських для забезпечення безпеки конвоїв з гуманітарною допомогою, які спрямовуються на південь-схід держави.

За даними ООН, кількість загиблих у результаті урагану в Гаїті перевищила 470 чоловік. У той же час інші джерела називають інші цифри — понад тисячу осіб.

 
comments powered by HyperComments