Главная / Людина / 3-4 філіжанки кавового напою знижують ймовірність появи діабету

3-4 філіжанки кавового напою знижують ймовірність появи діабету

Група фахівців реалізувала експеримент, в ході якого науковці довели, що використання 3-4 філіжанок кави протягом дня може позитивно позначитися на самопочутті хлопців і дівчат.

3b1464542e9ecd15ec8dfa677f6aac15

Про це стало відомо після здійснення комплексних лабораторних і клінічних випробувань. На думку дослідників, ймовірність виникнення діабету другого типу може істотно знизитися, якщо люди будуть вживати 3-4 філіжанки смачного напою. Як стверджують експерти, щоб зменшити ризик появи складного захворювання людині достатньо випивати денну норму кавової рідини.

Провідні фахівці вважають, що причина такого впливу кофеїну на організм чоловіків і жінок криється в елементах, з яких складається напій. Спочатку медики стверджували, що данний ефект на глюкозу і інсулін носить короткочасний характер. Однак, нові спостереження, проведені дослідниками довели зворотне. Слід зауважити, що ініціаторами дослідів стали співробітники з Університетської лікарні Орхуса, розташованої в Данії.

Лікарі вважають, що компоненти кофеїну можуть стати основою лікарського засобу від діабету другого типу. Підсумки проектів опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments