Главная / Здоров'я / 5 кращих вправ прямо на робочому місці

5 кращих вправ прямо на робочому місці

 
 

У суєті робочих буднів іноді так складно викроїти трохи часу для свого здоров’я. Виходом зі сформованої ситуації стануть ось ці 5 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці.

1. Масаж стоп

Якщо ви будете довго сидіти на одному місці, то ваші стопи почнуть втрачати рухливість. Тому протягом дня постарайтеся хоча б 2-3 рази виконати простий масаж стоп. Для цього використовуйте масажну кульку, якою досить покатати стопою протягом декількох хвилин. Такий масаж покращує кровообіг, а також знімає м’язову напругу зі стоп.

2. Робимо випади

Це нескладна, але дуже ефективна вправа для стегон, яку ви легко зможете виконати в офісі.

Встаньте прямо і зробіть випад лівою ногою, при цьому зігнувши коліно під прямим кутом. Правим коліном не торкайтеся підлоги. Повторіть 3-5 разів для кожної ноги.

3. Присідаємо біля стіни

Підійдіть до стіни і притисніться до неї лопатками і попереком. У такому положенні потрібно сісти так, щоб коліно було зігнуто під прямим кутом. У такому положенні потрібно протриматися хвилину. Вправу повторити 3 рази. Не варто робити більше, оскільки в даному випадку вас повинно цікавити не кількість виконаних вправ, а їх ефект. Для того щоб уникнути деградації м’язових тканин, досить буде всього 3 разів.

Читайте також: 

4. Сідаємо на край стільця

Не встаючи з робочого крісла можна спробувати одну чудову вправу. Сядьте на край стільця, спираючись лише на куприк. Розташуйте руки з боків, відведіть плечі і прогніть спину. Розведіть в сторони стегна і розгорніть стопи. У такому положенні потрібно затриматися на 10 секунд. Вправу слід повторити до 10 разів.

За допомогою цієї нехитрої вправи ви знімете втому і м’язову напругу зі спини.

5. Потягуючи спину

Встаньте прямо і покладіть долоні на кістки тазу з боку спини. Це необхідно для захисту поперекового відділу хребта від надмірного розтягування. У такому положенні потрібно повільно відхилитися назад наскільки це буде можливим. Вправу потрібно повторити 10 разів. За день рекомендується виконати 1-2 підходи. Цю вправу рекомендують для людей з міжхребцевими грижами, але вона відмінно підходить і для офісних працівників.

Натхнення: www.likar.info

 
comments powered by HyperComments