Главная / Людина / 5 ознак, що ваші відносини підійшли до кінця

5 ознак, що ваші відносини підійшли до кінця

Ваш партнер дійсно підходить вам? Або ж вам час рухатися далі, але вже без нього? На ці питання немає універсальної відповіді, адже ситуація в кожній парі унікальна. Але є стандартні показники, за якими можна визначити, на якій стадії знаходяться ті чи інші відносини.

Перш ніж відповісти на 5 питань, перерахованих трохи нижче, тимчасово перетворіться в спостерігача, який може оцінити вашу пару з об’єктивної точки зору. Постарайтеся бути абсолютно неупередженим.

1. Ваші цінності і життєві орієнтири різні. У кожної людини є цінності, які він не збирається обговорювати з іншими. Наприклад, реєстрація серйозних відносин у відділі РАЦС, народження дітей, переїзд в окреме від батьків житло. Якщо основні цінності вашого партнера не збігаються з вашими, то подібне розходження може погано позначитися на відносинах.

Звичайно, кожна пара здатна домовитися, дійти компромісу. Однак не потрібно йти на поводу у партнера, відмовлятися від своїх цінностей на догоду чужим, піддаватися зовнішньому тиску. Подібна поведінка дуже скоро викличе у вас депресію. Зміна основних життєвих цінностей у партнерів має статися поступово і природно, і тут немає місця тиску і примусу. Зміна є логічний результат спільного особистісного зростання двох людей.

2. Партнер приймає вас як належне (він перестав цінувати вас). Увечері ви разом дивитеся фільм, який заздалегідь вибрав він, не порадившись з вами. Ви вечеряєте їжею з ресторану, яку він купив по своєму смаку. Ви одягаєте дітей у той одяг, який сподобався партнеру. Крім того, партнер ніколи не зізнається, що його поведінка егоїстична. Він просто сприймає вашу покірну поведінку як само собою зрозуміле дію. На його думку, у вашому спільному житті все йде згідно чітко заданому плану.

Чи відчуваєте ви, що він з легкістю міг би замінити вас, скажімо, надувною секс-лялькою? Насправді він просто перестав цінувати вас і цікавитися вашою думкою. На жаль, така поведінка є не що інше, як провісник відносин, що руйнуються.

3. Партнер не поважає вас. Неповага до іншої людини проявляється по-різному. Одним з прикладів може бути відсутність необхідних дій. Другий варіант – це словесне або емоційне насильство, а також пасивно-агресивна поведінка. Всі ці форми образ на перший погляд незначні, тому їх так важко вчасно помітити. Наприклад, ваш партнер знає, що він не виконує якусь частину своїх домашніх обов’язків, але в той же час він не робить жодних спроб змінити (це пасивно-агресивна поведінка). Або ж він може спробувати створити відстань між вами, спланувавши заздалегідь вихідні без вас.

Іноді зневажлива поведінка може бути ще більш непомітною. Партнер може назвати вас звичним образливим словом і не вибачитися за це. Або ж він може завуалювати образу в іншу форму, наприклад, сказавши: «У цьому одязі ти виглядаєш як повія». Образа вправно замаскована – адже насправді він зовсім не обзивав вас.

4. Партнер не піклується про ваші потреби (фізичних і емоційних). Все, що ви робите, ви робите для свого партнера. Він же постійно приймає турботу і любов, але вкрай рідко віддає. Ви полегшуєте йому життя, і йому навіть не треба працювати над відносинами.

Він буде звертати вашу увагу, що стейк недостатньо просмажений, в той час як сам ніяк не відреагує на ваше прохання про допомогу. Замислившись на хвильку, ви розумієте, що кількість разів, коли партнер задовольняв ваші потреби, можна порахувати на пальцях однієї руки.

5. Ваш партнер багато бере, але мало віддає. Щоб помітити таку зневажливу поведінку, вам може знадобитися чимало часу. Однак поступово ви помітите, що ви постійно цікавитеся його справами, дбаєте про нього, питаєте про його плани. У свою чергу партнер не веде себе аналогічно. Він проявляє інтерес до вас настільки рідко, що ви й забули, коли це було в останній раз.

Такі відносини є батьківськими, де один партнер – мама (або тато), а другий – вічна дитина, здатна брати, а не віддавати. Ці відносини не конструктивні, оскільки в них немає місця спільному особистісному зростанню.

Натхнення: flytothesky.ru

 

 
comments powered by HyperComments