Головна / Технології / 5 пристроїв і технологій, які знищують мовний бар’єр

5 пристроїв і технологій, які знищують мовний бар’єр

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Це раніше мовний бар’єр був істотною проблемою при спілкуванні людей, які говорять на різних мовах. Але зараз з’являється все більше пристроїв, які дозволять навіть папуасові і японцеві розмовляти один з одним без перекладача. Ми зібрали 5 найцікавіших технологій, які знищують мовний бар’єр.

Skype Translator — програма для онлайн-перекладу тексту і слів

Корпорація Microsoft, якій належить програма Skype, як ніхто інший зацікавлена у знищенні мовного бар’єру між людьми з різних країн. І, здається, її фахівці знайшли універсальний спосіб боротьби з незнанням користувачами мов один одного. Ім’я йому — Skype Translator.

23-12-14-foto-600x377-8

Skype Translator — програма для онлайн-перекладу тексту і слів

Skype Translator — це технологія, яка в синхронному режимі перекладає текст людей, що спілкуються за допомогою Skype. Відбувається це куди швидше, ніж при використанні живого перекладача-професіонала.

Читайте також: Топ-5 дивних ґаджетів

На даний момент, програма Skype Translator працює в тестовому режимі. У голосовому варіанті вона перекладає з англійської на іспанську і навпаки, а в текстовому в ній доступно сорок найпоширеніших у світі мов.

23-12-14-foto-600x387-7

Skype Translator — програма для онлайн-перекладу тексту і слів

Skype Translator працює за принципом самонавчання. Технологія аналізує мова та тексти на різних мовах, систематизує дані і на їх основі постійно вносить в саму себе зміни. Програма навіть уміє позбавлятися від слів-паразитів і виправляти неграмотність учасників діалогу. І це лише тестова версія!

SpeechTrans — розумний браслет з функцією перекладача

Пристрій з назвою SpeechTrans не відрізнявся б від безлічі інших сучасних «розумних» браслетів, якби не особлива функція, яка реалізована в ньому. Йдеться про програму SpeechTrans Ultimate Assistant, яка дозволяє в онлайн-режимі перекладати тексти і сказані голосом слова.

23-12-14-foto-600x400-6

SpeechTrans — розумний браслет з функцією перекладача

Браслет SpeechTrans має базу з сорока чотирьох мов, з якими він працює. Користувач може ввести текст, який він хоче перевести, вручну, надиктувати його голосом або дати вимовити людині з іншої країни, з якою у нього трапилося непорозуміння на ґрунті мовного бар’єру.

Пристрій SpeechTrans ідеально підійде для людей, які багато подорожують по світу, в тому числі, в країни, де говорять на незнайомих мовах.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Крім цього, браслет SpeechTrans може відображати інформацію про дзвінки, що надійщли на телефон, текстових повідомленнях та електронних листах, а також дозволить управляти деякими функціями смартфона.

Bow-Lingual Dog Translation — пристрій для спілкування з собаками

Куди складніше у нас йде процес спілкування з тваринами, ніж з людьми інших національностей і культур. І якщо самі собаки і кішки часто розуміють наші слова і емоції, то причини їх гавкоту і нявкання в переважній більшості випадків залишаються для нас нерозв’язними загадками.

Але пристрій з назвою Bow-Lingual Dog Translation дозволить нам нарешті повноцінно спілкуватися з нашими домашніми улюбленцями. Поки що тільки з собаками. Адже йдеться про електронний перекладач із собачої на людську. Девайс вміє інтерпретувати гавкіт та інші звуки, які видає пес.

23-12-14-foto-600x842-5

Bow-Lingual Dog Translation — пристрій для спілкування з собаками

Так що з Bow-Lingual Dog Translation власники собак зможуть знати, коли їх тварина хоче їсти, проситься на вулицю, тривожиться або просто гавкає від задоволення, що знаходитися поряд з людиною.

Dixau DX-5 — онлайн-перекладач друкованого тексту

В Інтернеті можна знайти величезну кількість інтерактивних сервісів, здатних досить точно перекладати слова і пропозиції з однієї мови на іншу. Але мова в даному випадку йде про електронний текст, а коли справа стосується друкованих джерел, ці сервіси стають безсилі.

23-12-14-foto-600x399-4

Dixau DX-5 — онлайн-перекладач друкованого тексту

Але кілька років тому з’явився пристрій з назвою Dixau DX-5, який дозволяє переводити будь-який надрукований текст зі сторінок книг, газет або журналів. Для цього в девайсе є спеціальний сканер, який зчитує слова і пропозиції, процесор розпізнає цю інформацію, інтерпретує її, перекладає і видає на екрані Dixau DX-5. Девайс також може відтворювати мелодії, зчитуючи ноти.

23-12-14-foto-600x444-3

Dixau DX-5 — онлайн-перекладач друкованого тексту

Dixau DX-5 володіє також модулем пам’яті, який дозволяє зберігати перекладений текст в цифровому вигляді і переносити його на комп’ютер або мобільний телефон.

LaLaLa — навушники для синхронного перекладу тексту

Зовні пристрій з назвою LaLaLa більше нагадує слуховий апарат, ніж девайс, що дозволяє зруйнувати мовний бар’єр між людьми, які один одного не розуміють.

23-12-14-foto-600x456-1

LaLaLa — навушники для синхронного перекладу тексту

LaLaLa — необхідно вставити у вухо, зачепивши його за вушну раковину, що ріднить його також з bluetooth-гарнітурами для мобільних телефонів. В принципі, таким цей пристрій і є. Він також може з’єднуватися зі смартфоном за допомогою бездротових інтерфейсів зв’язку, однак основна мета цієї інтеграції — отримати доступ до онлайн-бази даних мов.

Читайте також: Оригінальні ґаджети

Пристрій LaLaLa за допомогою вбудованого мікрофона вловлює мова людей і відправляє її в цифровому вигляді на смартфон. Там цей текст в автоматичному режимі розшифровується і перекладається. У результаті людина всього через пару секунд отримує вже перекладені фрази в навушник LaLaLa.

23-12-14-foto-600x406-2

LaLaLa — навушники для синхронного перекладу тексту

LaLaLa дозволяє повністю зруйнувати мовний бар’єр між представниками різних народів, якщо, звичайно, вони обидва використовують подібні пристрої.

Натхнення: novate.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments