Главная / Ґаджети / 7 нікому непотрібних і абсолютно безглуздих гаджетів (8 фото)

7 нікому непотрібних і абсолютно безглуздих гаджетів (8 фото)

Деякі пристрої, які сьогодні знаходяться на звалищі історії, колись чудово працювали, але їх замінили більш сучасні аналоги. Багато які з них ми досі згадуємо з теплотою. Але були й інші — ті, яких не повинно було існувати в принципі, але їх або намагалися створити або створили і тепер вони засмічують ринок ґаджетів.

1. Nexus Q
Nexus Q повинен був гордо красуватися у вітальнях, передаючи на телевізори відео з Google Play і YouTube. Але незважаючи на гучні обіцянки Google, проект помер перш ніж взагалі народився. Гаджет за 299 доларів виявився малоцікавим широкій публіці.


2. Microsoft Zune
Microsoft Zune — жалюгідна спроба від Microsoft в 2006 році урвати шматочок ринку від Apple iPod. Zune критикували за поганий звук і незручний для купівлі музики «Ринок». Білл Гейтс заявив, що Zune — «мрія, яка поведе нас у майбутнє», але у зв’язку з поганими продажами проект прикрили в 2011 році.

3. DigiScents iSmell
DigiScents iSmell — одна з тих ідей, яким краще було б залишатися у науковій фантастиці. Оголошений у 2001 році, iSmell містив у собі 128 ароматів, визначені суміші яких повинні були надати запах будь-якому сайту в інтернеті. Хоча це відкривало цікаві можливості, деякі портали все ж не призначені для нюху. Далі прототипу проект не пішов.

4. Телефони від Garmin
У 2008 році Garmin, відома фірма-виробник GPS пристроїв, вирішила прорватися на ринок смартфонів. У 2009 році Garmin у співпраці з Asus випустила свій G60. Але iPhone і інші потужні сучасні смартфони з GPS навігацією розтоптали G60 легенько. Зрештою, це був хороший навігатор на поганенькому телефоні.

5. Twitter Peek
Навіть зараз, коли число користувачів Twitter досягла майже 500 мільйонів людей, телефон тільки для Twitter здається дурною витівкою. Але в 2009 році хтось порахував, що 200 доларів за подібний пристрій — ціна що треба. Його досі можна придбати на Amazon, та тільки кому він здався?

6. Нетбуки
Нетбуки з’явилися в 2007 році і відразу завоювали популярність за низьку ціну і компактність. Але в 2009 році вони почали вмирати болісною смертю — в основному, завдяки їх худорлявим родичам — планшетам.

7. КПК
КПК прожили на подив довге життя. Перші моделі були надто важкими, незграбними, йшли в комплекті з непотрібним стилусом і на них навіть не можна було подзвонити. На даний момент КПК практично повністю витіснені смартфонами.

Натхнення: 24gadget.ru

 

 
comments powered by HyperComments