Главная / Людина / 8 вправ на відкритому повітрі, якими можна замінити заняття в тренажерному залі

8 вправ на відкритому повітрі, якими можна замінити заняття в тренажерному залі

 
 

Фізичні вправи – це те, від чого не повинна відмовлятися жодна людина. Вони дозволять вам набрати форму і підтримувати її, виглядати добре, а також забезпечити собі відмінне здоров’я. Найчастіше люди відправляються в тренажерний зал, щоб займатися, однак далеко не всім це підходить. На щастя, це можна замінити, вибравши вправи на відкритому повітрі. В деякому сенсі вони ще більш корисні, а також дозволяють вам насолодитися свободою, приємним вітром і сонячними променями.

Природно, переваги занять на відкритому повітрі незаперечні – але ж там немає тренажерів. Насправді, вони вам не потрібні – існує велика кількість видів фізичної активності, так що сенс у використанні тренажерів просто зникає. Але що саме можна робити на вулиці, щоб тримати себе в хорошій формі?

Кроссфіт

В останні роки кроссфіт став неймовірно популярний у всьому світі. Суть даного підходу полягає в тому, щоб напружувати свій організм до повної знемоги. Досягається це за виконанням величезної кількості повторюваних базових силових вправ, що дуже сильно напружує м’язи, тим самим дозволяючи їм розвиватися набагато швидше. Ви можете виконувати всі ці вправи під відкритим небом, але в будь-якому разі вам варто це робити по вказівкам тренера – дуже багато людей, які вирішили займатися кроссфітом самостійно, отримали серйозні травми, тому що це дуже серйозний спосіб, який змушує вас балансувати на межі виснаження. І без належного контролю ви можете дуже сильно нашкодити собі.

Біг по пересіченій місцевості

Пробіжка як така сама по собі вже може дуже позитивно вплинути на ваш організм, однак якщо ви хочете отримати насправді неймовірний результат, то вам варто спробувати бігати по пересіченій місцевості. Це не означає, що вам треба бігти по бруду, камінні або піску – достатньо лише вибрати, наприклад, лісову стежку, а не асфальтовану доріжку, і ви помітите, як постійні зміни ландшафту змушують вас безперервно підлаштовуватися, активуючи набагато більше м’язів, ніж звичайна пробіжка. Але тут вам також потрібно діяти дуже обережно – біг по пересіченій місцевості підвищує ймовірність отримання травми, тож не біжіть занадто далеко від людних місць без можливості зв’язатися з ким-небудь.

Їзда на велосипеді

Є люди, які просто не люблять бігати – ні по асфальту, по пересіченій місцевості, тому для них існує дуже приємний аналогічний спосіб привести себе в форму. Це їзда на велосипеді, яка є надзвичайно ефективною – вона напружує багато груп м’язів, дозволяє вам неймовірно швидко позбавлятися від калорій, а також отримувати чимало задоволення від самого процесу. На велосипеді можна навіть не займатись, а просто кататися – все одно ви будете отримувати неймовірну віддачу у фізичному плані.

Широка дошка

Останнім часом велику популярність отримують дошки, які стисло називаються SUP – вони являють собою більш великі і широкі аналоги дощок для серфінгу. Вони набагато більш стійкі, мають рифлену поверхню для кращого зчеплення ніг з дошкою, а також для плавання на них використовуються спеціальні весла. В результаті виходить дуже цікава комбінація, яка, на жаль, доступна тільки тим, хто живе недалеко від води.

Плавання

Якщо ж ви не хочете вкладатися в додаткову екіпіровку, але живете рядом з водою і хочете використовувати, то кращим виходом для вас буде плавання. Справа в тому, що саме плавання є найбільш ефективним способом спалювати калорії – вони зникають значно швидше, ніж при будь-якому іншому виді активності. Крім того, плавання задіює практично всі м’язи, що знаходяться у вашому тілі, так що якщо ви хочете виглядати відмінно, відчувати себе чудово і швидко набрати оптимальну форму, то цей вид вправ для вас.

Гребля

Знову ж таки, якщо ви не дуже добре вмієте плавати або ж просто не бажаєте цього робити, то ви можете вибрати для себе греблю. Це прекрасний вид вправ, який, по-перше, дозволить вам розважатися і отримувати задоволення, по-друге, зміцнить верхню частину вашого тулуба, а в-третіх, поліпшить вашу кровоносну систему і вашого серця. Однак тут вам також доведеться вкластися в екіпіровку, а також у досвідченого інструктора.

Стрибки на скакалці

Звичайно, стереотипи люблять виставляти скакалку як спортивний аксесуар для дівчаток, але насправді це неймовірно корисна екіпіровка, яка дозволить вам проводити повноцінні та ефективні тренування, щоб домагатися найкращого результату. Цілком можливо, ви хоча б раз бачили тренування боксерів – вони дуже багато часу приділяють стрибків зі скакалкою. Так що не варто слухати, що кажуть вам стереотипи – використовуйте скакалку, це відмінне пристосування, яке до того ж є неймовірно доступне і просте в освоєнні.

Теніс

Теніс – це гра, яка на перший погляд може здатися далеко не найбільш складною і вимогливою. Але насправді вона вимагає від вашого організму набагато більше, ніж ви можете подумати спочатку. Вам знадобиться і сила, і швидкість, і координація, реакція, і вміння контролювати все це одночасно і в швидкому темпі. Так що не варто недооцінювати теніс – спробуйте зіграти в нього, і ви досить швидко зрозумієте, що підтримувати потрібний темп досить складно, так що вам доведеться прикладати всі зусилля, щоб перемогти, і викладатися на сто відсотків.

Натхнення: fb.ru

 
comments powered by HyperComments