Главная / Ґаджети / Alienware представлений перший у світі тринадцатидюймовый VR-ноутбук

Alienware представлений перший у світі тринадцатидюймовый VR-ноутбук

2 листопада. Компанією Alienware представлений сучасний ігровий ноутбук Alienware 13. Це перший тринадцатидюймовый лептоп, який володіє вбудованою технологією підтримки віртуальної реальності.

Цей прорив для розробників став можливим за рахунок відеокарти Nvidia GeForce GT 10. В даний час офіційно заявили, що компанія готова до випуску чотирьох модифікацій, а саме з панеллю TN, 1080p IPS, а також дві 1440p OLED на 8 Гб і 16 Гб оперативної пам’яті.

Варто зазначити, що на перших 2-ох моделей встановлюється процесор типу Intel Core i5 — 6300HQ. Між тим варіації OLED отримали Core i7-6700HQ.

Ноутбук Alienware 13 важить 2,44 кілограма. Кришка пристрою виготовляється з надійного анодованного алюмінію типу Epic Gray. При цьому корпус моделі виготовлений зі сплаву магнію разом з пластиком.

Слід зауважити, що новий дизайн петель надав можливість вивести ззаду пристрою максимально можливу кількість різних роз’ємів. Разом з цим поліпшене охолодження завдяки використанню більш великих ефективних вентиляторів. Як стало відомо, дані вентилятори не підвищують у даному випадку рівень шуму.

Натхнення: dni24.com

 

 
comments powered by HyperComments