Головна / Здоров'я / Алкоголь не допомагає впоратися з похміллям

Алкоголь не допомагає впоратися з похміллям

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Багато людей вважають, що алкоголь допомагає перемогти похмілля, яке приходить на наступний день після вечірки. Експерти відзначають, що доказів цій теорії немає.

Згідно з науковими даними, похмілля настає після різкого зниження вмісту алкоголю в крові. Похмілля супроводжується дратівливістю, запамороченням, головним болем, втомою і нудотою. На думку Лаури Віл з Баптистського медичного центру Вейк Форест, алкоголь здатний лише відтермінувати похмілля, а не усунути його, пише Science World Report. Експерти пов’язують різке «покращення» стану здоров’я людини з підвищенням концентрації алкоголю в крові. Однак через деякий час симптоми похмілля знову повернуться.

Лаура Вінч розповіла виданню, що алкоголь з організму людини виводить печінка. Відомі поради, пов’язані з вживанням кави, чаю, холоду, ляпаси, і інші способи ніяк не можуть прискорити цей процес. Аспірин, велика кількість води і відпочинок допоможуть полегшити похмілля, знявши головний біль і трохи поліпшити самопочуття. Але тільки час допоможе організму «пережити» похмілля, розповіла Вінч.

 
comments powered by HyperComments