Главная / Земля / Алкоголізм і хороший імунітет європейцям передали неандертальці

Алкоголізм і хороший імунітет європейцям передали неандертальці

Фахівці з Франції досліджували ДНК предків різних народів Африки, Азії і Європи, щоб з’ясувати чи є відмінності між імунною системою у жителів найближчих континентів. Як виявилося, організми різних народів по-своєму реагують на різні інфекції, але європейці отримали ще й схильність до алкоголізму.


Дослідники стверджують, що в часи коли освоювали Європу, були випадки схрещення людей з неандертальцями. Дослідження допомогли встановити причини реакції на види інфекцій і повну несприйнятливість їх аналогів. В результаті розшифровки генів вчені побачили, що жителі Африки разом з азіатами і жителями Європи відрізняються реакцією на віруси грипу та інших захворювань.

Вчені вважають, що захисний фактор пов’язаний з умовами проживання, оскільки приблизно 60 000 років тому люди зіткнулися з невідомими, на той момент, бактеріями, які були смертельно небезпечні. І тільки схрещування з неандертальцями дозволило отримати гени, які защищающают від такої біди. Хоча разом з ними європейці отримали алергічні реакції, що порушують обмін речовин разом із залежністю від алкоголю, нікотину і також депресії. Адже населення Африки на відміну від жителів Європи найбільше страждає інфекційними хворобами.скачати dle 11.1дивитися фільми безкоштовно

 

 
comments powered by HyperComments