Главная / Фото / Альтернативне житло для безпритульних: будинки всередині придорожніх білбордів

Альтернативне житло для безпритульних: будинки всередині придорожніх білбордів

 
 

Gregory Project — проект будинків для безпритульних, розташованих всередині білбордів.
Безпритульні – «хворе» питання для всіх мегаполісів. Словацька фірма запропонувала проект альтернативного житла для людей без певного місця проживання, яке буде розташоване за білбордами. Грошей за розміщення реклами на щитах буде достатньо, щоб покрити витрати на будівництво таких будиночків.

Проект словацької архітектурної фірми DesignDevelop.
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

Словацька архітектурна компанія DesignDevelop запропонувала концепт будівництва будинків для безпритульних, розташованих в найбільш незвичайному місці – за рекламними щитами. Проект під назвою Gregory Project представить собою трикутну конструкцію з дерев’яним каркасом і бетонною основою. Зовні такий будинок буде обшитий OSB дошками.

Gregory Project — альтернативне житло для бездомних.
Планування будинку за рекламним щитом буде просте, але функціональне: 2 кімнати, передпокій, кухня, санвузол з компостним туалетом. Для оптимізації простору деякі предмети меблів будуть виконувати відразу кілька функцій. Так під високим ліжком обладнають місце для речей, а широке підвіконня буде одночасно служити письмовим столом. Плюс до всього на будиночку встановлять сонячні батареї.

Gregory Project. Кутовий санвузол.
Проект Gregory Project зараз існує лише у вигляді комп’ютерних візуалізацій, однак архітектори сподіваються, що незабаром знайдуться інвесторів для будівництва таких будинків, і тоді перші житла за рекламними щитами з’являться в місті Банська Бистриця (Словаччина).

Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments