Головна / Гумор / Американець змусив дочку носити футболку із зазначенням віку, піймавши її за фліртом онлайн

Американець змусив дочку носити футболку із зазначенням віку, піймавши її за фліртом онлайн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Житель Луїсвілла, штат Кентуккі, покарав десятирічну дочку, яка спілкувалася з незнайомими молодими людьми в інтернеті, змусивши її носити яскраву футболку із зазначенням її віку і класу, в якому вона вчиться. Про це повідомляє Tjournal.

02-11-14-foto-poradnica550x275-1

Кевін Джонс (Kevin Jones) з Луїсвілла зловив десятирічну дочку за листуванням з анонімними інтернет-користувачами. Дівчинка зареєструвала кілька облікових записів на різних сайтах, скрізь вказавши вік вищий реального, від 14 до 18 років.

Читайте також: Жінка пограбувала аптеку, обстрілявши касирів молоком зі своїх грудей

Батько, який знайшов, що дочка порушила його правила, змусив її зробити зачіску з дитячими шпильками і носити рожеву футболку з написом «Мені 10 років» на грудях і «П’ятикласниця» на спині.

Думки коментаторів в Facebook розділилися: одні вважали, що батько вчинив вірно, покаравши дочку і разом з тим не обмеживши її доступ до інтернету; інші припустили, що незвичайний одяг може стати причиною знущань з боку однокласників і навіть спровокувати інтерес з боку «хижаків, від яких батько нібито збирається її захистити».

Житель Луїсвілла, штат Кентуккі, покарав десятирічну дочку, яка спілкувалася з незнайомими молодими людьми в інтернеті, змусивши її носити яскраву футболку із зазначенням її віку і класу, в якому вона вчиться. Про це повідомляє Tjournal. Кевін Джонс (Kevin Jones) з Луїсвілла зловив десятирічну дочку за листуванням з анонімними інтернет-користувачами. Дівчинка зареєструвала кілька облікових записів на різних сайтах, скрізь вказавши вік вищий реального, від 14 до 18 років. Читайте також: Жінка пограбувала аптеку, обстрілявши касирів молоком зі своїх грудей Батько, який знайшов, що дочка порушила його правила, змусив її зробити зачіску з дитячими шпильками і носити рожеву футболку з написом «Мені 10…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
0
 
Loading...
comments powered by HyperComments