Главная / Авто / Американська сім’я переобладнала Volkswagen в автономний будинок на колесах

Американська сім’я переобладнала Volkswagen в автономний будинок на колесах

Базою для мобільного будинку стала класична модель від Volkswagen — Т1. Тепер автомобіль не вимагає підзарядки на станціях техобслуговування — автономність будинку забезпечують встановлені на даху сонячні батареї.

Сонячна панель повертається у міру необхідності, щоб отримати максимум енергії від сонячних променів. Для зарядки будинку у такому випадку знадобиться близько доби, однак точний час залежить від тривалості світлового дня та інтенсивності сонячного потоку. Також електромобіль може заряджатися традиційним способом. При використанні електромережі йому достатньо двох з половиною годин. Отриманого «обсягу» електроенергії вистачає на приблизно 32 км шляху, так що сім’я винахідників зможе робити невеликі вилазки в передмістя, тим більше що в салоні будиночку є все необхідне для комфортного перебування в дорозі: спальні місця і невелика кухня.

Примітно, що вибір винахідників-мандрівників, які піклуються про стан навколишнього середовища, припав саме на модель Т1. Один з перших мінівенів, що випускалися в 1950-1960-ті роки, він придбав статус цієї легенди, оскільки користувався великою популярністю серед адептів ідеології хіпі. Комплектація Camper дозволяла «дітям квітів» пересуватися на далекі відстані і не піклуватися про пошук ночівлі. Завдяки такій затребуваності Т1 став своєрідним символом культурної і сексуальної революції. Він досить часто з’являється саме в такій ролі у мультфільмах, відеокліпах та кінострічках.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments