Главная / Гумор / Англійка харчується губками для миття посуду (відео)

Англійка харчується губками для миття посуду (відео)

Мешканка Великобританії Емма Томпсон з незвичайним харчовим розладом не може втриматися від поїдання губок для миття посуду, приправляючи їх миючою рідиною з ароматом яблука.

26-10-15-foto-600x401-1

Дивна залежність почала переслідувати Емму ще в трирічному віці, і з тих пір дівчина не може тримати себе в руках при вигляді різнокольорових поролонових губок. Причому губки повинні бути обов’язково для посуду — на думку Томпсон, вони найсмачніші.

Медики діагностували у Емми рідкісний харчовий розлад «pica» — так званий збочений апетит, при якому людина відчуває непереборну тягу до вживання в їжу неїстівні предмети.

«Мені подобається це навіть більше, ніж їжа. Це як заборонене задоволення — інші люди курять, а я ось жую губки. Мені подобається смак поролону і запах засобу для миття посуду — він немов яблучка. Мій рот наповнюється піною, і це чудово. Я реально підсіла на губки: як тільки бачу їх у магазині, мені неодмінно потрібно купити хоча б упаковку. Я намагалася позбутися цієї звички, але в мене не вийшло. Я навіть ношу губки з собою на роботу в коробочці для ланчу «, — визнає Томпсон .

Незважаючи на це, серйозних проблем зі здоров’ям у Емми поки не виявлено, крім хронічного тонзиліту (запалення слизової гортані) — невелика плата за настільки нездорову пристрасть.

 

 
comments powered by HyperComments