Головна / Авто / Анонсовано новий міський Suzuki V-Strom 650XT 2015

Анонсовано новий міський Suzuki V-Strom 650XT 2015

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Минула модель мотоцикла відрізняється високим рівнем доброзичливості, завдяки збалансованій роботі всіх систем. На низьких швидкостях маневреність відрізняється високими показниками, які не зникають на високих швидкостях. І при цьому забезпечено стабільність на більших швидкостях. Тобто мотоцикл прекрасно буде вести себе як на міських дорогах, так і на заміських трасах.

foto_cikavosti_01.10.2014-20_resized

Чуйна підвіска повністю краде нерівності дорожньої поверхні, переробка двигуна дозволила усунути смикання на малих і холостих обертах, що підвищило віддачу і інформативність їзди. Певну роль в плавності ходу зіграла установка системи Suzuki Dual Throttle Valve.

Читайте також: Малюка Suzuki Celerio привезуть в Женеву

Нова модель Suzuki V-Strom 650XT 2015 також комплектується двигуном v-twin з об’ємом 645 куб.см. Вага мотоцикла Suzuki V-Strom 650XT ABS 2015 становить 215 кг, що дає виробникам ще одну перевагу над аналогічними моделями від конкурентів Triumph Tiger 800XC і BMW F800GS. Також замість легкосплавних дисків на новинці встановлені спиці. Девятнадцатідюймовие колесо встановлено попереду, сімнадцятидюймове встановлено ззаду.

Також для новинки використовували парні фари. Виробники підготували аксесуари: три кофри, центральний з яких виготовлений з алюмінію, захист двигуна і дуги, для поганої погоди — противотуманна світлодіодна техніка.

 
comments powered by HyperComments