Главная / Технології / Apple стала найбільшим постачальником смартфонів у Китаї

Apple стала найбільшим постачальником смартфонів у Китаї

 
 

Apple обійшла компанію Xiaomi, ставши найбільшим постачальником смартфонів у Китаї. Цю статистику наводить аналітична компанія IDC, дослідивши продажу мобільних пристроїв в КНР.

apple-iphone-6-plus-china-4

У 1 кварталі 2015 року Apple зайняла 14,7% місцевого ринку, поставивши в країну 14,5 млн смартфонів, тоді як Xiaomi змогла відвантажити тільки 13,5 млн смартфонів, що дозволило їй отримати всього 13,7% ринку Китаю.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
У топ-5 рейтингу найбільших постачальників смартфонів у Піднебесній також увійшли Huawei – 11,4% ринку, Samsung – 9,7% і Lenovo – 8,3%, ті, які відвантажили 11,2 млн, 9,6 млн і 8,2 млн смартфонів відповідно.

Аналітики відзначають, що найбільший в світі ринок смартфонів – китайський – більше не демонструє колишніх рівнів попиту. Це перший за 6 років випадок, коли постачання в КНР не зросли, що може свідчити про насичення місцевого ринку.

Читайте також: 

У загальній складності в I кварталі 2015 року в Китаї було поставлено 98,8 млн смартфонів, що на 4,3% менше, ніж в тому ж кварталі минулого року. А виробники, що не увійшли до топ-5 рейтингу зайняли 42,2% місцевого ринку.

Аналітики вважають, що ринок Китаю не буде показувати зростання і в інші квартали нинішнього року, і для відновлення зростання належить переконати користувачів змінити вже наявні у них смартфони на нові.

На насичення ринку Китаю постачальники реагують переходом на інші ринки, що розвиваються, на зразок країн Південно-Східної Азії. Зокрема, Xiaomi представила в квітні апарат для Індії.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments