Главная / Всесвіт / Астероїд Sitric977 впаде на Землю 12 грудня, повідомляють астрономи США

Астероїд Sitric977 впаде на Землю 12 грудня, повідомляють астрономи США

Астрономи Інституту Массачусетсу (США) попереджають про астероїд Sitric977, який в даний час мчить до Землі. За оцінками дослідників, він впаде на поверхню нашої планети 12 грудня.

Астрономи відзначають, що астероїд Sitric977 з великою часткою ймовірності впаде на поверхню Землі 12 грудня. Вчені навіть розрахували траєкторію падіння космічного тіла. Згідно з результатами, він впаде в районі Тихого океану. Примітно, що NASA досі ситуацію з падінням астероїдного тіла не прокоментували.

Астрономи Массачусетського інституту тим часом навіть оголосили розміри Sitric977. Згідно з розрахунками, діаметр його не перевищує півкілометра, таким чином великої небезпеки для Землі він не представляє і може згоріти в атмосфері. Однак землянам, схоже, розслаблятися зарано, так як повз нашу планету незабаром пройде так званий «пояс астероїдів», який може влаштувати Землі справжнє астероїдне бомбардування.

Раніше вчені розкрили загадку походження дивного міжгалактичного астероїда, що виявився згодом осколком від планети, розірваної в іншій галактиці рідним світилом класу «червоний карлик».

 
comments powered by HyperComments