Главная / Всесвіт / Астрономи зловили п’ять таємничих сигналів з космосу

Астрономи зловили п’ять таємничих сигналів з космосу

Австралійські астрономи зловили п’ять таємничих сигналів, надісланих з іншої галактики. Поки вчені розмірковують над їх походженням, уфологи оголосили, що сигнали могли бути відправлені позаземною цивілізацією. Мова йде про так звані короткі радіоспалахи тривалістю 5 мілісекунд, які вперше зареєстровали вісім років тому. З тих пір було виявлено всього 11 подібних одиничних спалахів.

dd6e1bb15138a2614556d7af06cec814

Спочатку вчені вважали, що ці спалахи є наслідком масштабних катастрофічних процесів, пов’язаних з виділенням величезної енергії. Приміром, подібні спалахи могли бути викликані злиттям нейтронних зірок. Нерегулярність і рідкість цих сигналів тільки підтверджували подібну теорію.

Однак зареєстрована зараз серія з 4 одиничних і одного подвійного спалаху ставить хрест на цій теорії. Тепер вченим потрібно шукати нові пояснення цьому явищу.

«Ми не розуміємо, що відбувається. Але в будь-якому разі це щось зовсім неймовірне», — написала в Twitter одна з відкривачів сигналу Емілі Петрофф.

Всі п’ять спалахів слідували один за іншим з однаковою перервою в 2,4 мілісекунди. Це дало підстави багатьом уфологам припустити, що сигнали були послані нам позаземною цивілізацією. Вчені, однак, не поспішають робити такі поспішні висновки.

За матеріалами Daily Mail

Натхнення: hi-news.ru

 

 
comments powered by HyperComments