Головна / Всесвіт / Астрономи зобразили майбутнє зіткнення нашої галактики

Астрономи зобразили майбутнє зіткнення нашої галактики

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Астрономи створили атлас зіткнення декількох галактик, включаючи нашу, яке відбудеться через п’ять мільярдів років. Зіткнення Чумацького Шляху (материнської галактики нашої Землі) і галактики Андромеда, за прогнозами, станеться через 3-5 мільярдів років. Таке злиття галактик, за словами експертів, є наочним прикладом «формування, росту та еволюції галактик». Атлас зіткнення галактик був створений на основі інформації, отриманої космічними телескопами Спітцер і Galex.

05-11-14-foto-cikavosti600x450-1

Galex (Galaxy Evolution Explorer або Дослідник Еволюції Галактик) веде спостереження в ультрафіолетовому діапазоні світла, що дозволяє досліджувати випромінювання юних гарячих звезд. Спітцер спостерігає за інфрачервоним випромінюванням теплого пилу і зоряної поверхні. Деякі галактики, такі як NGC 935 і IC 1801, вже почали своє галактичне злиття.

Читайте також: Коли сформувалися галактики?

Та зіткнення Чумацького Шляху і Андромеди, очікується не раніше, ніж через кілька мільярдів лет. Зіткнення призведе до народження нових зірок з хмар космічного газу і пилу. Лауранн Ленц з Гарвард-Смістонієвського центру астрофізики, сказала: «Цей атлас — перший крок на шляху до відтворення історії формування, росту та еволюції галактик». «Ми працюємо разом з теоретиками, щоб надати моделі реалістичності».

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

«Але справжня перевірка нашого розуміння станеться через п’ять мільярдів років, коли відбудеться зіткнення Чумацького Шляху».

Зіткнення галактик веде до формування нових зірок, але в кожному окремому випадку, кількість нових зірок варіативне. Ленц і її колеги прагнуть знайти закономірності і відмінності у фізичних процесах, від яких залежить формування нових зірок, що дозволить створити комп’ютерні моделі таких зіткнень.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Астрономи створили атлас зіткнення декількох галактик, включаючи нашу, яке відбудеться через п'ять мільярдів років. Зіткнення Чумацького Шляху (материнської галактики нашої Землі) і галактики Андромеда, за прогнозами, станеться через 3-5 мільярдів років. Таке злиття галактик, за словами експертів, є наочним прикладом "формування, росту та еволюції галактик". Атлас зіткнення галактик був створений на основі інформації, отриманої космічними телескопами Спітцер і Galex. Galex (Galaxy Evolution Explorer або Дослідник Еволюції Галактик) веде спостереження в ультрафіолетовому діапазоні світла, що дозволяє досліджувати випромінювання юних гарячих звезд. Спітцер спостерігає за інфрачервоним випромінюванням теплого пилу і зоряної поверхні. Деякі галактики, такі як NGC 935 і IC 1801, вже…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
0
 
comments powered by HyperComments