Главная / Екологія / AuroraEnergy — навіси від сонця з гнучких сонячних панелей

AuroraEnergy — навіси від сонця з гнучких сонячних панелей

 
 

Ці гнучкі сонячні навіси виконують відразу дві корисні функції, з одного боку захищають від сонця і таким чином охолоджують приміщення, з іншого — збирають сонячні промені і перетворюють їх у сонячну енергію. Один навіс розміром 530*350 см виробляє більше 1 кВт·пік енергії навіть в умовах підвищеної хмарності.

Дві провідних італійських компаній в сфері сонячної енергетики Frama і KFEnergy об’єдналися для створення новаторських рішень у цій сфері. Так був створений стартап за назвою AuroraEnergy. Першим проектів цього стартапу стали енергоефективні навіси від сонця з гнучких сонячних панелей з аморфного кремнію.

Передбачається, що такі навіси будуть користуватися популярністю у власників невеликих літніх кафе, так як дозволяють оперативно збиратися, коли необхідно прибрати літній дворик на вузьких вуличках. Як стверджують самі розробники, один такий навіс може покрити до 40% енергетичних потреб середньої сім’ї, окупити себе за 10/11 років, і забезпечувати прибуток протягом наступних 9/10 років.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments