Главная / Фото / Autonomous Tent: екологічний готель-намет (фото)

Autonomous Tent: екологічний готель-намет (фото)

 
 

Розкіш п’ятизіркового готелю практично в будь-якій точці світу — так описують своє дітище творці автономного намету Autonomous Tent.

Архітектор-модерніст Гаррі Ґеснер продумав намет до дрібниць: він, дійсно, дає можливість автономного відпочинку — самостійно генерує сонячну енергію і має вбудовану систему управління відходами.

27-08-16-foto-600x304-1

Намети, які надають мінімальний вплив на навколишнє середовище, випускаються в двох варіантах: площею 65 кв. м (Cocoon) і в 93 кв. метра (Tipi), передає green-city.su

Намет встановлюється на дерев’яний настил і має металевий каркас. В якості покриття використовується високотехнологічна напівпрозора тканинна оболонка, яка не піддається впливу цвілі і комах. Незважаючи на відсутність фундаменту намет може вистояти при штормовому вітрі і сильних снігопадах.

27-08-16-foto-600x400-4

Потужності сонячних батарей досить, щоб забезпечити роботу світильників, насосів, фільтрів для води і системи компостування. Вода в душі також підігрівається сонячними колекторами.

27-08-16-foto-600x393-3

Розкішні намети обійдуться покупцям по 100 тис. дол за модель Cocoon і 200 тис. дол за Tipi. Кожний екологічний намет з сонячними батареями виготовляється вручну.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments