Главная / Технології / Babel Bike — велосипед з надійним захистом (фото + відео)

Babel Bike — велосипед з надійним захистом (фото + відео)

 
 

У нашому сучасному світі, де дороги повні легкових і вантажних автомашин, для більшості людей їзда на велосипеді видається великим ризиком бути задітим проїжджаючим автотранспортом. В цілях захистити водія велосипеда від можливих травм, англієць Кріспін Сінклер придумав безпечний Babel Bike. Ідея його створення народилася не спонтанно, а на життєвому досвіді — в свій час інженер ледь не потрапив під колеса фургона.

Babel Bike обладнаний міцним каркасом, що захищає сидіння, ременів безпеки, дзеркал заднього виду, доком для вказуючого смартфона, гальмівними вогнями, автомобільним клаксоном. Є модифікація з електродвигуном Shimano 250W, що полегшує пересування на відстань до 80 миль при швидкості 15,5 миль в годину.

Командою розробників проводилося випробування велосипеда, де була змодельована ситуація зіткнення з 38-тонною вантажівкою. Потужний автомобіль не зміг зім’яти захисну конструкцію, а тільки відштовхнув Babel Вікена на узбіччя.

Зараз розробники проводять кампанію по збору коштів на сайті Indiegogo, щоб запустити Babel Bike у виробництво. Роздрібна ціна на новий велосипед становить: 5170 доларів для електричної версії і 3690 – для механічної.

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments