Головна / Людина / Бактерії, стійкі до антибіотиків, до 2050 року будуть вбивати більше людей, ніж рак

Бактерії, стійкі до антибіотиків, до 2050 року будуть вбивати більше людей, ніж рак

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Бактерії, які стійкі до антибіотиків, будуть вбивати більше людей, ніж рак, протягом кількох найближчих десятиліть, вважають британські експерти. Згідно з прогнозами, відсутність нових ефективних препаратів призведе до того, що загальні інфекції будуть нести відповідальність за 10 мільйонів смертей в рік в усьому світі до 2050 року, в той час як в даний час близько 8 мільйонів людей щорічно помирають від раку.

15-05-16-foto-600x400-1 (2)

Крім катастрофічних наслідків для здоров’я, відсутність ефективних антибіотиків може призвести до величезних економічних витрат за той же період, скоротивши глобальний економічний випуск продукції на 3,5%. Фахівці закликають уряди різних країн пропонувати грошові винагороди фармацевтичним фірмам, стимулюючи їх розробляти нові препарати.

Медичні експерти попереджають про катастрофічне майбутнє, в якому загальні інфекції будуть настільки ж смертельно небезпечні, як вони були до відкриття пеніциліну в 20-ті роки. Це може призвести до того, що навіть невеликі подряпини і прості операції можуть виявитися фатальними.

Натхнення: healthvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments