Главная / Земля / Бангкоку загрожує повінь

Бангкоку загрожує повінь

 
 

Повінь вже вразила кілька центральних провінцій Таїланду, все ближче підступає до столиці країни Бангкоку. В останні тижні затоплення зазнали багато районів центральних провінцій Чайнат, Аюттхайя і Анг Тхонг, що знаходяться на північ від Бангкока, а також кілька кварталів північних околиць столиці: району Дон Міанг і району Міанг Тхонг Тхані.

1471eb399af6e0362089d78c41eaf6ca
«Багато районів зазнали затоплення, і населення подекуди піддалося паніці. Вода підступає, стікаючи з розташованих вище центру країни і столиці північних провінцій, дощова вода накопичується в річці Чаопрайя, і все це призводить до затоплення деяких територій», — заявив у п’ятницю прес-секретар міністерства у випуску «телевізійного пулу», урядової телепрограми, яку одночасно транслюють усі телеканали Таїланду.

«Тим не менш, вогнища повені в Бангкоку виникають, швидше, через неефективні системи дренажу та водовідведення, і ми зараз розміщуємо в столиці додаткові помпи для перекачування води, щоб уникнути затоплення. Катастрофічної повені, такого, як в 2011 році, ми не очікуємо», — заявив Бунрат.

Читайте також: 

Кількість опадів, що випадають в Таїланді в сезон дощів 2016 року, сильно перевищує норму. За відомостями МВС, яке в Таїланді займається адміністративним управлінням, головні іригаційні водосховища країни заповнені на 60 – 80 відсотків і ще можуть прийняти значну кількість води, повідомив постійний секретар.

У 2011 році в Таїланді відбулася катастрофічна повінь, в результаті якої під водою опинилося більше половини території Бангкока і найбільші індустріальні парки, які перебувають поблизу столиці, а також «старий» столичний аеропорт військово-повітряна база Дон Міанг.

 
comments powered by HyperComments