Головна / Здоров'я / Батьківство підвищує ризик психічних розладів у чоловіків

Батьківство підвищує ризик психічних розладів у чоловіків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Не тільки жінки страждають від депресії після народження дитини. Для батьків це теж великий стрес, який може спровокувати тривожний розлад. За даними дослідження вчених з Австралійського національного університету, ризик психічних розладів у чоловіків і жінок після народження дитини однаковий. Про це повідомляє Zee News.

За статистикою, допологова та післяпологова депресія стосується 10% чоловіків та 20% жінок. Зазначимо, представники сильної статі значно рідше звертаються зі своїми проблемами до психолога або намагаються їх вирішити.

Вчені звертають увагу на цифри. До 20% батьків страждає від депресії або тривожного розладу після народження дитини. Це виражається в напруженості, постійній дратівливості і нервозності. Надмірне хвилювання за здоров’я дитини може обернутися серйозними порушеннями з боку психіки самих батьків, вважають медики. Основними факторами ризику виникнення тривожного розладу експерти вважають відсутність підтримки з боку партнера, фінансові проблеми і спочатку нестабільний психічний стан.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments