Главная / Здоров'я / Біг під час роботи робить вас розумнішими

Біг під час роботи робить вас розумнішими

 
 

Щотижня вчені, а часто британські, публікують результати різних досліджень, які нерідко викликають бурхливі обговорення. Найчастіше такі дослідження та їх результати вводять людей в ступор своєю абсурдністю або ж очевидністю. Наприклад, днями група канадських дослідників довела, що робота за столом з біговою доріжкою робить вас не тільки здоровішим, а й розумнішим.

08-02-15-foto-600x375-1

У дослідженні взяли участь 18 студентів, половині яких було запропоновано прочитати текст і відповісти на фіктивні листи сидячи за столом, а інша частина робила те ж саме, але при цьому займалася на біговій доріжці. Після 10-хвилинної перерви учасникам тесту робили електроенцефалографію (ЕЕГ) і задавали питання типу «правда чи брехня» щодо тесту і листів, які вони повинні були прочитати.

Читайте також: Швидкий біг так само небезпечний, як і сидіння на дивані

Дослідники виявили, що група студентів, яка перебувала за столами з біговими доріжками, на 34,9% частіше правильно відповідали на поставлені запитання, чим сидяча половина студентів. Втікачі також упевнені, що вони були більше зосереджені на роботі. ЕЕГ підтвердила це, показавши, що ці студенти були більш уважні і краще запам’ятовували інформацію.

На жаль, навіть результати цього дослідження навряд чи змусять роботодавців оснастити офіси дорогими столами з біговими доріжками, щоб підвищити розумові здібності співробітників.

Натхнення: 4pda.ru

 
comments powered by HyperComments