Главная / Людина / Білий хліб і кукурудзяні пластівці можуть призвести до раку легенів

Білий хліб і кукурудзяні пластівці можуть призвести до раку легенів

 
 

Вживання продуктів з високим глікемічним індексом, таких як білий хліб, кукурудзяні пластівці і білий рис, може стати причиною розвитку раку легенів, попереджають експерти з Університету Техасу. Глікемічний індекс характеризує здатність продуктів швидко підвищувати рівень цукру в крові після їжі.

5531df02ed513cd684aa3994fa2bb46f

Для розгляду зв’язку між глікемічним індексом і ризиком розвитку раку легенів фахівці вивчили 1905 пацієнтів з раком легенів і 2413 здорових людей. Дослідники зібрали дані про звички харчування учасників та історії їх здоров’я. Було встановлено, що люди, які щодня вживали продукти з високим глікемічним індексом, мали на 49% більше шансів захворіти на рак легень у порівнянні з тими, хто рідко включав дані продукти в свій раціон. При цьому люди, які ніколи не курили, але часто їли продукти з високим глікемічним індексом, мали більш ніж у 2 рази більше шансів на розвиток раку легенів, ніж люди, які не курили і не вживали дані продукти.

Експерти припускають, що обмеження продуктів харчування та напоїв, з високим глікемічним індексом дозволить знизити ризик розвитку раку легенів і хронічних захворювань легенів.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments