Головна / Технології / Будильник SensorWake розбудить приємними ароматами

Будильник SensorWake розбудить приємними ароматами

 

Часом, найбільш серйозне випробування для нас — встати вранці з ліжка. Звичайні будильники не додають гарного настрою, а скоріше, навпаки, дратують своїми настирливими звуками. Творці SensorWake пропонують нам прокидатися від приємних улюблених запахів, наприклад, запаху кави, свіжої випічки, персиків та інших приємних ароматів.

Автори проекту дуже відповідально підійшли до справи, тому ароматизатори для будильника створені не кустарним методом, а парфумерною компанією Givaudan з Швейцарії. Кожен запах знаходиться в спеціальній капсулі, яка встановлюється в SensorWake, а у визначений користувачем час починає виділяти аромат. До речі, витрачаються блоки досить економно — кожен використовується до 60 разів. В цілому, на вибір доступні десятки композицій. Є навіть картридж з запахом доларів.

Згідно проведеним випробуванням, ґаджет спрацьовує в 99% випадків і власник вже через 2 хвилини остаточно прокидається. Якщо ж закладений ніс або сон дуже міцний, включається звуковий сигнал для підстраховки. Ціна попереднього замовлення на Kickstarter — 60 євро (безпосередньо сам будильник і пара картриджів на вибір покупця). Вартість ароматних капсул становить 7,50 євро. Реліз очікується в листопаді 2015.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments