Главная / Земля / Будинки-амфібії врятують тайців від повеней

Будинки-амфібії врятують тайців від повеней

 
 

У Таїланді знайшли спосіб боротися з жахливими наслідками розливів річок. Ноу-хау являє собою будинок-амфібія, який піднімається разом з підйомом рівня води.

9797e9c2015885d4ecd5b9beec44bb7d

Регіон річки Чаупхрая, найбільшого водного ресурсу країни, — один з тих, що найбільш сильно страждає від повеней регіонів. На березі річки знаходиться стародавня столиця Таїланду Аюттхая і селище, в якому знаходиться суперсучасний будинок-амфібія. Щорічно цей регіон піддається великим паводкам, через які під воду йдуть цілі села, гинуть люди і пропадає урожай.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Плавучий будинок був побудований в 2013 році. У сезон посухи будинок стоїть на землі, як і інші будівлі, але в сезон дощів і повеней, починає підніматися разом з водою. Диво-будинок має звичайний фундамент, але при певному рівні води відділяється від нього і пливе на хвилях.


З урахуванням того, що вчені прогнозують підйом рівня моря і річок через зміни клімату, багато районів, що раніше вважалися безпечними, опиняться під загрозою. Чотири роки тому повені в Таїланді заподіяли мільярди доларів збитків і забрали життя понад 360 людей. Творці проекту будинку-амфібії вважають, що через 10-15 років такий будинок стане не розкішшю, а засобом для виживання.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments