Главная / Людина / Будуть нас наймати на основі аналізу тембру голосу?

Будуть нас наймати на основі аналізу тембру голосу?

 
 

Технології змінюють кожен аспект нашої роботи, включаючи те, як компанії оцінюють та вибирають співробітників. Розвиток різних додатків, і алгоритмів принесло нам безліч нових методів тестування та оцінки потенційного відповідності претендентів на ту або іншу посаду.

d55a43ed5a9f2a4bbe6bbc91e9e9b093

Останній з таких методів — голосове профілювання, тобто використання комп’ютерних алгоритмів для прогнозування успішності претендента, заснованих на аналізі його голосу. Згідно з прес-релізом, «незалежно від того, чи випробовуєте ви радість, смуток або відпускаєте жарт за жартом, у вашого голосу є прихована складна структура, повна внутрішнього змісту — зразок відбитків пальців. Методом проб і помилок алгоритми можуть «навчитися» пророкувати, яким чином такі речі, як енергія і основне забарвлення голосу, впливають на інших людей, будь то глядачі фільму або хворі на онкологію, що телефонують на «телефон довіри».

Інтуїція підказує нам, що кожен голос індивідуальний, однак деякі інструменти типізації голосів, наприклад Jobline, засновані на досить нетрадиційній передумові. Замість того щоб намагатися розшифрувати особистісні характеристики людини, її інтелектуальний рівень чи емоційний стан, завдання цієї програми — передбачити «почуття, які цей голос буде викликати у слухача». Іншими словами, цей алгоритм працює як механічне журі голосового «конкурсу краси». Приємні голоси запрошуються в наступний тур, де суддями вже будуть живі люди, а небажані — відсіваються.

Читайте також: 

Як і в багатьох інших інноваціях в області кадрових технологій, оцінити точність цього методу дуже і дуже складно, поки не буде проведено незалежне наукове дослідження. Однак радує те, що у нас є надійна формула перевірки функціональності цього методу: 1) виміряти якості голосів кандидатів, 2) виміряти реакцію слухачів і 3) встановити, чи веде вона до позитивних результатів для організації — наприклад, підвищення прибутку, доходів або задоволеності клієнтів. Потім співвіднести перше з другим, друге з третім. Якщо виявиться яка-небудь закономірність, голосове профілювання може розглядатися як ефективний інструмент, за допомогою якого можна вибирати майбутніх кращих фахівців.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments