Главная / Здоров'я / Бути вегетаріанцем шкідливо для зубів

Бути вегетаріанцем шкідливо для зубів

 
 

Раціон харчування, що складається з великої кількості м’ясних і молочних продуктів, здатний поліпшити здоров’я зубів, вважають вчені з Університету Мічигану і Університету Ньюкасла. За словами фахівців, амінокислота, яка перебуває в певних продуктах, може зменшувати утворення зубного нальоту.

f7729daefde978e071f10545ad57e386

В рамках дослідження було встановлено, що амінокислота L-аргінін, яка у великій кількості міститься в червоному м’ясі, м’ясі домашньої птиці, риби і молочних продуктах, запобігає формуванню зубних бляшок, які можуть викликати карієс і захворювання ясен. Це говорить про те, що вегетаріанство, яке передбачає виключення даних продуктів, може підвищити ризик розвитку захворювань порожнини рота.

Читайте також: 

В даний час L-аргінін вже додається виробниками до зубної пасти або рідини для полоскання рота як засіб для лікування чутливості зубів. Але тепер вчені виявили, що дана речовина також може захищати від зубного нальоту. Бактерії зазвичай об’єднуються на поверхні зубів, утворюючи біоплівки, на які припадає 50% усіх госпітальних інфекцій. Фахівці з’ясували, що ті ж самі концентрації L-аргініну, які зараз додаються в зубні пасти, потенційно можуть контролювати зубний наліт, і тому можуть бути корисними для захисту від захворювань ясен.

Дане відкриття може допомогти мільйонам людей уникнути карієсу і захворювань ясен, вважають експерти.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments