Главная / Людина / Частою причиною розлучень є шкідливі звички подружжя

Частою причиною розлучень є шкідливі звички подружжя

Останнім часом відсоток розлучень у багатьох країнах світу різко збільшується, британські вчені вирішили з’ясувати причину такої сумної тенденції. Як з’ясувалося, однією з найбільш частих причин розірвання шлюбу є шкідливі звички одного з подружжя, притому, відзначають експерти, досить дрібні.

Вчені досліджували справи шлюборозлучних процесів Великобританії за останні 40 років і прийшли до висновку, що з кожним десятиліттям чоловіки і жінки стають більш критично налаштованими по відношенню до партнерів. Згідно з офіційними даними, ще в 1974 році мешканки Сполученого Королівства вважали за потрібне розлучитися з чоловіком через його шкідливі звички в 33 % випадках, тоді як в 2014 цей показник виріс до 54 %.

При цьому, як повідомляє інтернет-портал «The Telegraph», досить часто приводом для розлучення стає щось незначне, на перший погляд, невинне. Зокрема, чоловіки нерідко подають на розлучення через те, що їх половинка себе «запустила» або ж замучила пестливими прізвиськами. Жінки ж досить нетерплячі по відношенню до чоловічих звичок голосно матюкатися і колупатися в зубах.

 

 
comments powered by HyperComments