Головна / Аналітика / Чи утримують Кім Чен Ина вдома страхи перед змовою?

Чи утримують Кім Чен Ина вдома страхи перед змовою?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

30.05.2015  Кремль заявив про те, що Кім Чен Ин не буде присутній на пам’ятних заходах з нагоди 70-ї річниці закінчення Другої світової війни, які пройдуть наступного тижня в Москві, пише оглядач The Daily Beast Гордон Р. Чанг.

03-05-15-foto-600x338-1

«Прийняв рішення залишитися в Пхеньяні Кім Чен Ин, — заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. — Пов’язано це його рішення з внутрикорейскими справами».

«Ця заява була, в цілому, несподіваною», — зазначає автор статті. Серед тих, кого воно застала зненацька, виявилося Національне агентство розвідки Південної Кореї, пише він.

«Ця відмова ще більш дивна тому, що Кім, як очікувалося, повинен був зустрітися в ході цієї поїздки з російським президентом Володимиром Путіним. З кінця 2013 року, коли він засудив до смерті дядька своєї дружини Чан Сон Тхека, Кім займався тим, що розривав зв’язки зі своїм давнім покровителем — Китаєм — і поспішав вибудувати відносини з Кремлем. Чан виступав «регулювальником» в відносинах Пхеньяну з Пекіном», — розмірковує журналіст.

Національне агентство розвідки Південної Кореї повідомило про те, що в січні був страчений північнокорейський віце-прем’єр за те, що поставив під сумнів політику Кіма в галузі лісового господарства, повідомляє видання. Також в останні місяці були страчені чиновник Держплану, члени пхеньянського оркестру і генерал армії, за повідомленнями, що відмовився розстрілювати молодших офіцерів за контакти з Китаєм.

«В цілому, на думку Національного агентства розвідки Південної Кореї, Кім віддав наказ про страту 17 високопоставлених чиновників у 2012 році, 10 — у наступному році і 41 — в 2014 році», — йдеться в статті.

«Страти, що продовжуються, є свідченням того, що Кім вважає свою позицію в рамках режиму нестійкою. І його рішення не залишати країну — поїздка в Росію стала б його першим закордонним візитом з тих пір, як він став лідером — здається, підтверджує цю оцінку», — пише Чанг.

«Перш за все, молодий Кім Чен Ин прийшов до влади несподівано скоро, і, таким чином, у нього не було достатньо часу для створення бази всередині режиму, спираючись на яку він міг би правити. З тих пір постійні перетасовки в рядах вищого офіцерства служили явною ознакою того, що він не знайшов генералів, яким міг би довіряти», — вважає оглядач видання.

Читайте також: 

«Однак Кім також був змушений умиротворити військових, потураючи їхнім бажанням прискорити розвиток ракетної і ядерної програм», — зазначає автор.

«У період нестабільності режиму шлях найменшого опору для Кім Чен Ина полягає в тому, щоб швидко озброюватися і протистояти США та іншим передбачуваним ворогам північнокорейської держави. Гарна політика з точки зору Пхеньяну означає проблеми для всіх інших», — підсумовує він.

Джерело: The Daily Beast

 
Loading...
comments powered by HyperComments