Главная / Різні цікавинки / Чи варто купувати в китайських інтернет магазинах?

Чи варто купувати в китайських інтернет магазинах?

 
 

Розвиток інтернет-магазинів в цілому сьогодні продовжує набирати обертів. Ситуація в світі дуже сильно змінилася. Численні компанії, багато сервісів тепер готові робити для свого клієнта все. Головне — йому має бути зручно. Різкий прогрес інтернету в цілому заговорив про те, що тепер тут можливо робити буквально все. Який сенс сьогодні йти в нібито сертифікований магазин біля свого будинку, при цьому витрачати свій особистий час і переплачувати величезні гроші? Варто відзначити, що будь будь-який телефон, будь-який смартфон, будь-що — планшет або комп’ютер — всі ці товари купуються в магазинах Китаю. У великих партіях.

Barcode

Чому купувати в інтернет-магазинах вигідно?

1. Споживач не виходить навіть зі свого будинку;
2. Асортимент товару максимальний;
3. Швидка (у багатьох випадках безкоштовна) доставка.

Чому китайські інтернет-магазини отримали величезну популярність?

Будь-який пересічний покупець сьогодні повинен розуміти, що на його ринку 90% товарів зроблено в Китаї. Популярний девіз сучасності: «Що не створив Бог, створили китайці».

Дійсно, для людей нашого покоління слово «китайський» — це справжнісінька лайка. Однак, на жаль, відшукати виробника іншої держави сьогодні неймовірно дуже складно. І якщо таке станеться, вартість продукції в цілому буде набагато вищою.

Приклад китайського інтернет-магазину — аліекспресс. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших варіантів для покупців. Тут знаходиться величезний асортимент товару, тут можливо замовити дешевше, як мінімум, в 5 разів все те, що продається на ринку. А якщо ще маєте промокоди від http://promo-code.com.ua/shops/promokody-aliexpress — взагалі отримаєте товар за безцінь.

Чому покупець повинен вірити такому виробникові?

Тенденція розвитку китайської продукції така, що сьогодні дана держава намагається створювати досить якісний варіант продукції (особливо це стосується електроніки в цілому). Вже відомий цілий ряд компаній, які займаються самостійними розробками в області планшетів, смартфонів та інших ґаджетів, і все це активно продається по всьому світу і вважається якісним товаром.

Раніше товари з Китаю представляли із себе банальну підробку. Однак сьогодні багато компаній чудово розуміють, що тепер не кожен покупець захоче зв’язуватися з дешевою покупкою, яка через мінімальний термін відмовиться працювати. Таким чином, продукція створена на китайських заводах, поступово завойовує довіру перебірливого покупця.

 
comments powered by HyperComments