Головна / Різні цікавинки / Чим корисні комп’ютерні ігри?

Чим корисні комп’ютерні ігри?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Комп’ютерні ігри стають все більш популярними як серед підлітків, так і серед інших вікових груп. Багато хто вважає, що це погано, що вони затягують і відволікають людину від реальності, але це не зовсім так. У захопленні комп’ютерними іграми є й позитивні сторони, головне підібрати гру за віком.

1-16-03-2015-600-375

Особливу неприязнь у борців з іграми викликають екшени через велику кількість використовуваної в них зброї та великої кількості кров. Багато хто вважає, що людина, що грає в такі ігри, може поставити себе на місце комп’ютерного героя і стати небезпечним для суспільства. Насправді, нормальна людина ніколи на це не піде, адже багато хто з нас захоплюються переглядом бойовиків і фільмів жахів, але вбивцями не стають, тому боятися, що дитина, погравши в стрілялку, піде вбивати всіх підряд — не варто, це може відбутися тільки якщо у нього є якісь додаткові проблеми з нервовою системою. Навпаки, помірно граючи в такі ігри, ваша дитина розвине увагу і поліпшить реакцію і швидкість мислення.

Одним з найпопулярніших жанрів комп’ютерних ігор є різноманітні симулятори, зараз на ринку їх безліч, так як, в принципі, симулювати можна все що завгодно. У таких іграх ви можете відчути себе пілотом літака, футболістом, гонщиком, мисливцем, мандрівником, та всім, ким хочете. Приміром, скачавши игры симуляторы через торрент можна почати вивчати англійську мову або освоїти ще якісь корисні вміння та навички.

Стратегії також дуже популярні, вони навчать вашу дитину міркувати, логічно мислити і розраховувати свої дії на кілька кроків вперед і швидко приймати важливі рішення, усі ці навички дуже знадобляться в реальному житті.

У рольових іграх можна вибрати собі відповідну роль, хорошого або поганого героя, в такій грі ваша дитина зможе спробувати себе в різних ролях і зрозуміє, що бути добрим і позитивним героєм — набагато легше і краще, ніж поганим і злим.

Словом, у будь-яких комп’ютерних іграх є якісь позитивні сторони, головне, щоб ваша дитина не приділяла їм весь вільний час і тим більше не підміняла іграми необхідні заняття, такі, як спілкування з друзями, спорт і навчання, забороняти грати в комп’ютер не потрібно, це хороший спосіб провести вільний час. Ігри цілком можуть навчити дитину чомусь новому.

 
Loading...
comments powered by HyperComments