Головна / Здоров'я / Чим корисний біг у вечірній час?

Чим корисний біг у вечірній час?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Вечірній час вважається найкращим часом доби для занять оздоровчого бігу підтюпцем. Адже завдяки цьому можна зняти стресовий стан, отриманий після важкого напруженого робочого дня, забезпечивши міцний і здоровий сон.

Після роботи ми відчуваємо легку втому, нам хочеться відпочити і розслабитися, але організм працює на повну силу, а мозок починає активно прокручувати все те, що відбулося протягом дня. Тому саме в цей момент важливо переключитися, тобто підготувати організм до сну. Ось тут і не обійтися без допомоги оздоровчого легкого бігу.

15-06-15-foto-600x356-1

Вечірній біг стане завершальною стадією робочого дня, надавши м’язам необхідне навантаження, налаштувавши організм на позитивний лад перед сном. Але ж для нас немає нічого кращого, ніж заснути з гарним настроєм.

Бігати найкраще зі швидкістю 9 км. в годину не більше півгодини. Такі тренування позитивно вплинуть на роботу серця, змусивши його активно працювати, поліпшивши обмін речовин і поліпшивши кровообіг. В результаті постійних тренувань відбудеться процес капіляризації, тобто відбудеться процес очищення кровоносних судин, які атрофувалися через брак рухової активності, з’являються нові, які нададуть доступ крові до хворобливих органів, оновлюючи і оздоровлюючи їх. А щоб вам не завадила дощова погода, придбайте в http://fitnessport.com.ua/ бігові доріжки за низькими цінами.

Біг ввечері — це також відмінний засіб для омолодження організму, але здійснювати таку пробіжку найкраще після прийому їжі, як мінімум за 2 години. Але все буде залежати від її щільності. Перш ніж починати пробіжку рекомендується зробити десятихвилинну розминку, наприклад, здійсните кілька присідань, стрибків і нахилів, щоб підготувати організм до отримання наступної порції навантаження. Під час бігу намагайтеся стежити за своїм диханням, яке має бути рівним.

Користь бігу вечорами полягає у зміцненні здоров’я, і якщо ви хочете бути здоровим і витривалим, то таким займатися бігом потрібно регулярно, і бажано два рази на день — вранці і ввечері.

Корисні поради для вечірнього бігу

  • Займатися бігом потрібно систематично й регулярно, тобто якщо ви хочете почати бігати вечорами, то визначте для цього чотири дні на тиждень і бігайте в своє задоволення.
  • Ні коли не варто пропускати час тренування, зробити це можна тільки в крайньому випадку — під час хвороби або в зимову пору року, коли температура повітря нижче 30 градусів. Якщо ви не впевнені, що для бігу зможете витратити менше трьох годин на тиждень, то краще тоді нічого і не починати.
  • Інтенсивність і тривалість занять потрібно збільшувати поступово, все буде залежати від вашої фізичної підготовки. Якщо ви маєте намір серйозно зайнятися бігом, то для контролю за станом здоров’я потрібно використовувати спеціальні пристрої і програми, завдяки яким можна підрахувати пульс і серцебиття.

 
Loading...
comments powered by HyperComments