Главная / Поради / Чим корисний відпочинок в санаторії

Чим корисний відпочинок в санаторії

 
 

Всі знають, що будь-який відпочинок можна поєднати з корисними для здоров’я процедурами. Сучасне життя настільки динамічне, що вихідних днів ледь вистачає на сон і відновлення сил. Але повноцінного відпочинку не виходить. В результаті страждає нервова система, яку атакують щоденними робочими стресами і буденними проблемами. Тому розумним виходом для кожного з нас може стати відпочинок.

Залишається вирішити тільки одне питання: а де саме провести цей відпочинок?
І правильна відповідь — це санаторій!

Чим корисний відпочинок в санаторії

У санаторних умовах часто застосовується сучасна апаратна фізіотерапія. Електростимуляція, магнітотерапія, електросон, електромагнітне поле високої частоти і струму, ультразвукова і лазерна терапія, озонотерапія, світлолікування — всі ці методи в тій чи іншій мірі поліпшать циркуляцію крові в судинах, посилять лімфодренаж, знімуть спазми скелетних м’язів, поліпшать обмінні процеси в тканинах і сприяють їх оновленню. В результаті помітно зменшуються больові відчуття, зникає скутість рухів, набряки, що особливо важливо при хронічних захворюваннях суглобів і хребта, після травм і переломів.

У бальнеотерапії основна роль відведена мінеральній воді — природної або приготовленої штучно. Мінеральні води використовуються не тільки зовнішньо — для ванн різної температури і концентрації, — їх також п’ють, промивають ними шлунок, роблять з ними мікроклізми і інгаляції, зрошують ясна. При цьому треба враховувати, що вкорочені курси бальнеотерапії (менш ніж 8 — 12 процедур) не дадуть стійкого клінічного ефекту, і тому рекомендуємо приїжджати на курорт в http://ukrwesttour.com/ мінімум на 2-3 тижні.

Часто використовують такі процедури як грязі, вони чинять на організм температурний вплив, що особливо корисно при лікуванні захворювань легенів, опорно-рухового апарату, при гінекологічних та урологічних проблемах. Відпочинок в санаторіях дійсно здатний оздоровити організм, відновити сили і запобігти багатьом захворюванням. А позитивних емоцій і набутої енергії після такого відпочинку вистачить ще на дуже довгий час.

 
comments powered by HyperComments