Главная / Людина / Чоловіча зрада: популярні виправдання

Чоловіча зрада: популярні виправдання

 
 

Більшість сімейних пар переживають зраду одного з партнерів. Статистика невблаганна і дуже сумна – 97% заміжніх жінок стикалися зі зрадою чоловіка або мають усі підстави його в цьому підозрювати. Зв’язки на стороні займають лідируючу позицію в списку причин розлучень. Що штовхає представників сильної статі до адюльтеру і як вони самі це пояснюють?

Опитування, проведені різними соціологічними інститутами, вказують на той факт, що 59% чоловіків, які перебували у шлюбі, не заперечують своїх зрад. Причому більшість з них вважають свою сім’ю щасливою і не можуть сформулювати причини такої поведінки. Найчастіше психологи пояснюють «походи наліво» жагою свіжих сексуальних відчуттів, але однозначного пояснення чоловічого прагнення до полігамії немає. Все залежить від характеру чоловіка і відносин у родині.
«Всі щасливі родини схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму» (Толстой Л. М.)

Нерідко жінки звинувачують себе в зраді чоловіка. Вони вважають, що першопричиною проблеми є їх недоглянутий вигляд або буркотливий характер. Але в більшості випадків вони помиляються – у чоловіків абсолютно інший погляд на подібні зв’язки.

Як чоловіки виправдовують зраду

1. Кінець любові. Вступаючи в шлюб, люди розраховують на тривалі гарячі відносини. Але романтика швидко закінчується, а з нею часто йде і любов. Зникає частина чарівності другої половинки, а життя триває.

2. Недолік сексу. Це найпоширеніше виправдання. Причому для багатьох родин така причина виявляється дійсно актуальною. Якщо довго відмовляти чоловікові в близькості, виправдовуючись головним болем або втомою, то, швидше за все, він піде шукати пригод на стороні.

3. Алкоголь. За статистикою, зради найчастіше відбуваються під розслаблюючою дією хмільних напоїв. Спиртне і секс для багатьох чоловіків – речі, тісно пов’язані між собою.

4. Буденність. Будь-який шлюб з часом перетворюється в рутину. Одні люди намагаються урізноманітнити своє сімейне життя, інші шукають нових вражень та екстремальних відчуттів.

5. Інстинкт. Чоловік – насамперед мисливець і годувальник. Це стосується і ставлення до жінок. Представники сильної статі іноді просто хочуть довести самим собі, що все ще сексуально привабливі. Тому сексом на стороні намагаються підняти самооцінку і збільшити власну значущість.

6. Свобода. Всі чоловіки обожнюють відрядження. Нові місця, цікаві люди так і штовхають до приємних пригод, які нерідко закінчуються незапланованим сексом.

7. Колекція. Таке пояснення використовують упевнені в собі люди. Деякі мачо зраджують заради галочки в уявному списку.

8. Помста. В бажанні зробити боляче партнеру в помсту за якийсь гріх чоловіки нічим не відрізняються від жінок. Причому це не обов’язково повинна бути зрада, приводом може послужити будь-який обман чи образа.

Читайте також: 

9. Нова прихильність. Це найнебезпечніша для відносин причина. Якщо чоловік вважає, що зустрів свою любов, то, швидше за все, розлучення не уникнути.

10. Просто так. Часто зрада ніяк не виправдовується. «Походи наліво» пояснюються простими словами – так сталося.

На думку психологів, сексуальна близькість на стороні не є повноцінною зрадою. Невірність, у першу чергу, визначається на емоційному рівні. Але навіть швидкоплинний роман часто стає певною межею, після якої повернення до колишнього сімейного життя вже неможливий.

«Ланцюги шлюбу настільки важкі, що нести їх доводиться удвох. Іноді втрьох» (А. Дюма)

Як ставитися до зради чоловіка – це особиста справа жінки. Деякі вибирають прощення. Але тут головне – налаштуватися на те, що доведеться назавжди забути про таку зраду. Самоїдство і постійне нагадування партнеру про його помилку обов’язково призведуть до ще більших проблем у відносинах.

Зазвичай на позашлюбні зв’язки закривають очі при сильному бажанні зберегти сім’ю заради дітей або в разі повної байдужості. Але часто знайомство зі зрадою змушує до прийняття кардинальних рішень. І розлучення – це не завжди погано.

Зрада – це вчинок, який означає, що чоловік не цінує свою сім’ю, і спроби реанімувати такі відносини навряд чи закінчаться хеппі-ендом. Можна нескінченно міркувати на тему полігамії, але будь-який шлюб ґрунтується перш за все на довірі, а зрада швидко його руйнує.

 
comments powered by HyperComments