Главная / Здоров'я / Чоловічий мозок запрограмований на секс

Чоловічий мозок запрограмований на секс

З недавніх досліджень в Лондонському Університетському коледжі стало відомо, що ж насправді рухає бажаннями чоловіків. Вчені знайшли специфічні нейрони, які відповідають за вибір між сексом і їжею.

Потрібно відмітити, що дослідження проводилися на хробаках нематодах. Тим не менш, це відкриття може бути використане для пояснення поведінки людей. Справа в тому, що нові невідомі до цього нейрони, які знайшли у самців нематод, були оточені такою ж гліальної тканиною, що і в головному мозку людини. Тому вчені припустили, що і у чоловіків вони знайдуть такі ж незвичайні нейрони. Також це припущення грунтується на відомих фактах про чоловічу поведінку. Нові нейрони були названі «mystery cells of the male», скорочено ЗЧК, в перекладі – «загадкові чоловічі клітини».

Ці клітини дійсно загадкові, так як при всіх експериментальних ситуаціях черв’яки вибирали секс, навіть коли були голодні. Вибір між їжею і сексом на користь другого – генетично запрограмована функція. Це те, що дозволяє залишати максимальну кількість потомства. Загадкові чоловічі клітини діють як своєрідний перемикач, направляючи нервові імпульси по визначеному шляху. Шлях у бік сексу запам’ятовується з першого сексуального досвіду, і після цього завжди є пріоритетним.

Натхнення: www.likar.info

 

 
comments powered by HyperComments