Главная / Здоров'я / Чоловіки і жінки по-різному борються зі стресом

Чоловіки і жінки по-різному борються зі стресом

Група фахівців з Великобританії провела дослідження, опитавши 115 чоловіків та 250 жінок, передає The Daily Mail. Дослідників цікавило питання методів боротьби зі стресом. Фахівці встановили, що 27% чоловіків і 11%, щоб пережити стрес, починають тимчасово вести розпусний спосіб життя. Заспокоєння в їжі використовували 50% жінок і 30% чоловіків.

whiten5_salon

Жінки найчастіше заїдають стрес, заявили вчені. А ось чоловіки, щоб вирішити проблеми — ведуть розпусний спосіб життя. Чоловіки швидше справляються з пережитими потрясіннями. Жінки навпаки обговорюють з подругами свої почуття і у них довше триває період переходу до спокійного життя. Найчастіше до психотерапевтів чоловіки звертаються через проблеми на роботі, тоді як жінки — через проблеми з протилежною статтю. Чоловіки сподівалися швидко вирішити проблему, а от жінки навпаки довго обговорювали свою проблему.

Підвівши підсумок, автори дослідження розповіли, що чоловіки рідше звертаються за психологічною допомогою, ніж жінки. Чоловіки в 3-4 рази частіше зважуються на самогубство. На думку фахівців, психотерапевтів варто приділяти більше уваги відмінності чоловіків і жінок, змінюючи підхід до лікування.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments