Главная / Людина / Чоловіки важче переносять простудні захворювання

Чоловіки важче переносять простудні захворювання

Канадськими вченими підтверджена теорія існування «чоловічого грипу», при якому сильна стать має намір до перебільшення своїх відчуттів при недузі. Як виявилося, вони в дійсності можуть страждати набагато більше, ніж жінки.

Наукові співробітники Меморіального університету Ньюфаундленду поставили мету, на підставі проведених спостережень визначити, наскільки правдиві чоловіки в оцінці свого стану. Проведений аналіз доктором Кайлом Сью показав, що у імунної системи представників сильної статі досить слабо розвинена реакція на склад вірусних компонентів, що сприяють розповсюдженню респіраторної недуги. Як результат, така особливість чоловіків проявляється в більш гострих відчуттях всіх неприємних симптомів захворювання, на відміну від жінок.

На підставі проведених досліджень ще в 2008 році, з’ясувалося, що представниці слабкої статі більш захищені імунітетом організму від вірусу грипу. Зроблені спостереження на території США і Гонконгу, зафіксували більшу кількість госпіталізації та смертей від цієї недуги саме у чоловіків. Та проведенням опитувань підтверджено, що для представників сильної статі необхідно в два рази більше часу, щоб відчувати себе абсолютно здоровими.

 
comments powered by HyperComments