Главная / Людина / Чому геймери розумніші від тих, хто дивиться на них зверхньо

Чому геймери розумніші від тих, хто дивиться на них зверхньо

 
 

Хороша новина для любителів комп’ютерних ігор.

30-04-15-foto-600x398-1

Виявляється, ігри — відмінний інструмент для розвитку когнітивних навичок

У завзятих гравців зв’язки між різними відділами мозку більш міцні, ніж у тих, хто віддає перевагу іграм телевізор або безглуздий серфінг в мережі.

До цих висновків прийшла дослідницька група на чолі з відомим нейрофізіологом Дежонгом Яо.

Він вивчив десятки подібних досліджень, а потім просканував мозок 30 геймерів-любителів і 27 професіоналів з допомогою МРТ сканера. Висновки вражають: по-перше, у любителів комп’ютерних ігор краще розвинені ті відділи мозку, які відповідають за логічне та просторове мислення. По-друге, у них просто більше «сірої речовини»!

Більш того, зміни помітні навіть між мозком любителів і професіоналів! У останніх — розвиток краще!

Особливо це помітно у випадку з лівою півкулею мозку. Детальніше з «картами» мізків геймерів можна ознайомитися в журналі Nature.

Читайте також:

 

Загалом, у любителів комп’ютерних ігор, безумовно, краще, ніж у більшості інших людей, розвинені здібності до логіки, математичних розрахунках і навички об’єктного мислення. Вони ефективніше обробляють дані, швидше вчаться, краще справляються з когнітивними тестами. І чим вищий стаж гравця, тим краще!

Так що, коли будете наступного разу картати себе за те, що знову граєте в комп’ютерну гру замість того, щоб працювати, подумайте ось про що.

«Це не гра, а тренування для мозку»

Натхнення: lifter.com.ua

 
comments powered by HyperComments