Главная / Інтернет / Чому сьогодні актуально відкривати інтернет магазин

Чому сьогодні актуально відкривати інтернет магазин

Сфера інтернет торгівлі активно розвивається, заманюючи дедалі більше користувачів, що бажають здійснити покупку не виходячи з дому. Віртуальні майданчики забезпечують відвідувачів докладними відомостями про товар, можливістю порівняти ціни кількох продавців, ознайомитися з відгуками інших покупців, а головне, всього за декілька хвилин можна оформити доставку за домашньою адресою, заощадивши час на відвідування магазинів. Подання асортименту в інтернеті — це перспективний напрямок розвитку бізнесу. Невеликого стартового капіталу цілком достатньо щоб відкрити інтернет-магазин, який стане основою для подальшого розширення компанії та досягнення рівня роздрібної мережі.

Onlineshop

Вигідні умови для

Інтернет магазин стане основою для реалізації ідей високоприбуткового бізнесу, якщо для відкриття стаціонарної торгової точки недостатньо коштів. Багато перспективних напрямків, залишаються такими, в певному часовому інтервалі. Нові моделі ґаджетів, модні брендові речі, інновації в сфері послуг і т.д., проникають на ринок з певним темпом і відслідковуються потенційними покупцями в інтернеті. Своєчасне відкриття онлайн ресурсу, приверне увагу любителів інновацій, які в подальшому можуть залишитися в числі постійних клієнтів і посприяти подальшому розвитку бізнесу. Інша добра нагода — представлення інтересів фірми у всесвітній мережі, з метою розширення бізнесу та проведення рекламних заходів. Окупність проекту, залежить, насамперед, від обраного товару і організаторських здібностей підприємця.

Доступність інтернет магазину, для будь-якої категорії підприємців, виступає як одна з головних переваг. При відсутності вільного часу або знань з управління, володіючи достатнім бюджетом можна купити готову торгову площадку і надалі займатися її просуванням. Розробка інтернет магазину львів чи інші міста України не є сьогодні дуже дорогою. Ця тактика буде дуже корисна при наявності будь-якого досвіду роботи з віртуальними майданчиками. Якщо реалізація товарів і послуг обмежена територією одного територіального округу, краще орієнтуватися на потенційних клієнтів великого міста, так як контингент користувачів буде значно ширшим. У районі обласних центрів та мегаполісів, часто розташовуються потужності виробників, що може полегшити логістичні завдання при роботі із замовленнями.

Чи варто відкривати інтернет магазин?

Розглянемо позитивні і негативні сторони реалізації проекту зі створення та просування віртуального торгового майданчика:

Переваги

  • Сфера інтернет технологій та електронної комерції знаходиться в стадії активного розвитку, що триватиме впродовж багатьох років.
  • Вигода від інтернет магазину обумовлюється більш низьким рівнем витрат у порівнянні зі звичайною торговою точкою. Подальший розвиток бізнесу не потребує великих вкладень і буде доступний при невеликому бюджеті. Поступове розширення забезпечить динамічний приріст рентабельності, оскільки рівень витрат залишиться на низькому рівні, дозволяючи заощадити на оренді приміщення, утриманні численного штату співробітників і т д.
  • Віртуальний магазин не потребує вихідних і перерв, відвідувачі можуть оформляти замовлення в будь-який зручний час.
  • Гнучка система розрахунків з клієнтом. Надходження грошей від покупців здійснюється у вигляді безготівкового розрахунку за допомогою різних платіжних систем. Довіра клієнтів значно підвищує можливість оплати покупки під час доставки.

Недоліки

  • Відсутність реального контакту між покупцем і товаром. В якості компенсації, представляючи асортимент у віртуальному просторі, необхідно приділити достатньо уваги інформаційному супроводу, зробивши його максимально змістовним і зрозумілим для широкої публіки.
  • Низька довіра до інтернет магазинів вимагає від керуючих розробки ефективної стратегії по досягненню позитивного іміджу і збереження гарної репутації компанії.
  • Прагнення більшості покупців знайти товар за найнижчою ціною. У зв’язку з цим вартість товарів має бути конкурентоспроможною і забезпечувати покупця можливістю заощадити не тільки час, але й витрачені гроші.
  • Ризик втрати часу і коштів на доставку, у разі відмови.

Зваживши всі за і проти, можна прийти до висновку, що відкриття інтернет магазину залишається вигідним проектом. Зручність і економність покупок на віртуальних майданчиках оцінили багато користувачів мережі. Кількість онлайн замовлень з часом буде тільки зростати, при відповідальному підході з боку керівництва.

Не дивлячись на невисокий рівень витрат, просування інтернет магазину можливо потребують набагато більше зусиль в порівнянні зі стаціонарною точкою. Його подальша доля багато в чому залежить від якості бізнес-плану. Одіна з найскладніших завдань — пошук надійного виробника або дилера, що поставляє товар. Цей фактор стане основоположним для формування цінової політики та організації логістики.

Менеджмент і персонал для інтернет магазину теж істотно впливає на успіх. Співробітники повинні мати достатній рівень кваліфікації для консультації клієнтів, роботи із замовленнями, управління магазином і т д.

Технічні та візуальні характеристики сайту неможливо контролювати без наявності спеціальних знань. З метою економії часу та підвищення якості можна довіритися компаніям, що надають відповідні послуги. Крім створення сайту і його оформлення, багато фірм пропонують розробку фірмового стилю, який буде розроблятися в комплексі візуальної складової інтернет магазину. Цей захід значно прискорить формування іміджу і впізнанності серед користувачів. Однак не залежно від того, чи присутня підтримка з боку контрагентів, власник повинен розуміти, як працює система в цілому і стежити за тенденціями у сфері інтернет технологій.

 

 
comments powered by HyperComments